Дама_с_караваем• 08 июля 2024

Есть тут одинокие люди всю жизнь? Как Вы живёте?

У меня есть родители, есть парень, с которым мы расстаёмся. Но я всю жизнь чувствовала себя одинокой и никому не нужной. Самооценка 0, и я ее себе не подниму никогда.
хутряна володарка• 08 июля 2024
Ну якщо не піднімете, то так і пробовтаєтесь як какашка у цьому житті . Все у ваших руках. Життя одне. Ви можете змінюватись , прагнути кращого

автор Дама_с_караваем • 08 июля 2024
Я никому не доверяю, почти все меня предавали в жизни. Даже когда я пробовала быть искренне с моими самыми родными, он меня предавали
автор Дама_с_караваем • 08 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Я пробувала. Не змогла. Значить моє життя не варте нічого. В так, я почуваюся какашкою. Нажаль.
So_so• 08 июля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Вам лет 20-22?
Полуничка• 08 июля 2024
Забейте на всех,есть вы,а остальные лишь для ваших благ
ГоловнаЯ• 08 июля 2024
Психолог
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
є як мінімум 2 знайомі людини, які кардинально по-різному проводять своє життя

дівчина до 30 - дуже багато подорожує за зовсім невеликі кошти, типу автостоп, шукає хто може безкоштовно дати переночувати в країнах, майже вже всю Європу об’їздила. Під час війни виїхала за кордон, вивчила мову, знайшла роботу по професії, працює, оплачує житло і подорожує.

Чоловік 40+, ніколи не був сімейним, дітей немає, живе з мамою і отчимом, працює на одноразових роботах, до війни декілька разів виїздив за кордон на заробітки.

Все в ваших руках.
Не служанка• 08 июля 2024
Много лет сама живу,привыкла
ЯНаПэПэ• 08 июля 2024
Мы все одиноки в нашей жизни, кто то больше кто то меньше, разбирайтесь в себе, зачем вам это чувство быть кому то нужной, вы сама себе нужны это главное

ЯНаПэПэ• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

Все в ваших руках.
Ну вы сравнили конечно
Девушку молодую которая выехала в войну за кордон и работает
И мужика 40+ который в Украине и правда, почему он не путешествует) удивительно просто
Прям одно и то же
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну вы сравнили конечно
Прям одно и то же
вона і до війни їздила, якраз під час війни була тільки в 2х країнах, не могла виїжджати з тієї країни, що прийняла її

він пару разів їздив на 3міс 2020-2021рр, що йому заважало це робити раніше? Просто так комфортно лежачи на дивані
ЯНаПэПэ• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

І не всім треба ті подорожі по перше
А по друге ваша дівчина яка безкоштовно всюди їде автостопом, і чоловік 40+ я навіть таких не знаю кому то треба ті поїздки автостопом і ночівля будь де) нащо то? Я жінка близько до 40 і я б ні за що на таке не погодилась + це небезпечно для дівчини, тут до неї більше питань якась відчайдушна
ЕлькиПальки• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

Все в ваших руках.
У них и ситуации разные, девушка поехала куда захотела, а мужчина раб невыездной.
А у девушки какая профессия ?
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
І не всім треба ті подорожі по перше
вона не сама подорожує, шукає друзів/знайомиться з людьми, що теж люблять це робити

Слухайте, тут же суть відповіді не в подорожах, а в тому як людина проводить своє життя, бажання підняти опу і щось робити

В цього чоловіка навіть довгих відносин ніколи не було, от настільки він лінівий, спить до обід, пішов заробив якусь сотню, мама борщу зварила.

Ви зараз серйозно?? що не можна їх порівнювати. Чому ви тільки воєнні роки берете? А до цього він не жив?
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А у девушки какая профессия ?
дивіться ширше, до 40р в нього були такі самі можливості)), але він спав вдома
ЕлькиПальки• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Это вы смотрите шире. Вы же говорите несколько раз ездил на зароботки, почему не ездил раньше ему на все хватало у всех разные потребности.
Для меня девушка путешествующая автостопом и живущая у кого придется в 30 больший треш.
Так кем она работает ?
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
І не всім треба ті подорожі по перше
до речі, в мене на роботі є жінка +/- 45років, одинока, взагалі немає кола друзів, але вона подорожує, не автостопом, але всеодно без проблем їздить на відпочинок і по Україні і за кордон, при чому вдіпочинок може бути і на морі, а може бути активним з походами.
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Так кем она работает ?
дизайн проєкти створює, контролює їх втілення і доведення до здачі об’єкту
ЕлькиПальки• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Спасибо, а дизайн в какой сфере ?

Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Так кем она работает ?
що таке двічі по 3міс?

Потреби в кожного різні, тому і проводять життя по-різному, хтось насичено і бере від життя все, а хтось задовільняється 200грн вдень і крилом матері в 40.
Якщо для вас це ок, то для мене точно ні, але то окрема тема.

Суть теми як хто проводить життя, я привела вже 3 приклади.

До речі, його брат зовсім інше життя має, створив сім’ю досить рано, працює, доросла донька вже, подорожували багато, і теж під час війни живе зараз.

Ще раз, хто не хоче той знайде тисячу відмовок, хто хоче - шукає можливості.
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Спасибо, а дизайн в какой сфере ?
простору
yer• 08 июля 2024
мне 36 лет, не жила никогда не с кем, сиськи большие, в сексе классная, но одна. Меня тяжело заинтересовать мужчине, либо они мне неинтересны. Если были свидания, лезли в трусы, другие даже кофе не покупали, отребье попадалось, мне стало противно, они мне все стали противны, я их не считаю вообще за людей, это просто ходячии ибала, не более. Если мне попадеться норм и любящий, я конечно же растаю. Но на сегодня все ходячии ибала. Уважаю отдельную категорию мужчин: кто защищает страну, каждому дарю от себя частицу любви и силы. Как живу? Хорошо, всем обеспечена и сама, мне не тяжело жить без мужчины.
Деловитая• 08 июля 2024
Я всегда сама. Живу в Европе. Последнее время начала путешествовать по 3-4 раза в год. Но очень одиноко и уже появился страх, что так и останусь одна
Гидроусилитель руля• 08 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
І не всім треба ті подорожі по перше
Так, здається пустку в душі тими подорожами заповнює + ще й ризикова поведінка, теж психолог би не завадив.
Гидроусилитель руля• 08 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку

Постійно шукає нових людей - а старі де діваються? Де друзі, з якими по 100 років дружиш… Загалом з вашої розповіді чоловік більш цільною особистістю виглядає, яка живе в своє задоволення по своїм правилам.

А дівчина, яка істерично метається від одних до інших, по автостопам-далекобійникам, по безкоштовним ночліжкам… виглядає не дуже.
Ух яка ж Я• 08 июля 2024
Нормально живу, ніхто не потрібен, як то кажуть, дурному не нудно і самому
Ласковая_львица• 08 июля 2024
Ответ дляДеловитая
Расценивайте это как свободу,а не как одиночество!
Ласковая_львица• 08 июля 2024
Милая автор!
После двух предательств ,после многих лет совместной жизни -поверьте- лучше быть одной!
Найдите цели в жизни,новые хобби,увлечения-появятся новые люди в вашей жизни.И только Вы будете выбирать,с кем,куда и когда!
Научитесь обязательно любить и ценить себя! Не будете себя ценить и любить-так же к Вам будут относиться и другие!
Я СВОБОДНА и самодостаточна,счастлива !
Делаю,что хочу,когда хочу,с кем хочу и сколько хочу!
Поверьте большому жизненному опыту: главное в этой жизни-голова на плечах и самоуважение!
Все остальное подтягивается почти автоматом.
Ставьте себе цели-большие и маленькие,разбивайте их выполнение на меньшие-которые можете исполнить буквально здесь и сейчас!
Так,шаг за шагом -будет все!
Только никогда не ставьте целью наличие штанов в доме,это ошибочная цель, на корню .
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Суть теми як хто проводить життя!

Каучсерфінг - чули?
Вона одинока в плані побуту, а тут знаходить собі однодумців, в чому проблема?))

Якби я написала, що вона наприклад, ящірок вирощує, ви б теж порекомендували до психолога?)
Стрибну в гречку• 08 июля 2024
Ответ дляГидроусилитель руля

Цікаво було б почути вашу думку, після того, як провели б час з таким чоловіком, цільною особистістю)). Хоча ’на вкус и цвет.......