КарамбОлька• 08 июля 2024

Сьогоднішній день (влучання) переломний в цій війні!! От побачите!!!

Все.
Результат:
вже голосів: 1521
872 (57.33%) Ні
456 (29.98%) Тиц
193 (12.69%) Згідна
Чаюри• 08 июля 2024
Ответ дляLana.._
Без черги водять бусифікованих
Може й так, я ж там не була, це друг розповідав. Він спілкувався з ними, каже добровольці і жінки. Жінок також без черги. Він сам на відстрочку проходив влк, дружина інвалід, з пухлиною мозку на операцію.
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Де немає черг? У нас не потрапиш, хоча, звісно, більшість на бронь стоять, але друг пішов оновлюватися, три дні проходив ВЛК, бо воєнкоми водять без черги добровольців.
ви в паралельній реальності живете
почитайте теми, де підлітків вже вивозять, щоб сховати від мобілізації всі аплодують і підтримують
Чаюри• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
ви в паралельній реальності живете
Не бачу нічого поганого вивезти підлітка. Люди різні. У мене багато знайомих тих що добровільно пішли, і так само багато тих, що намагаються запобігти мобілізації. Є подруга, яка сама у ЗСУ, а сина відправила до Польщі, я вважаю правильно.
sammy• 08 июля 2024
Я думала,що Каховка стане переломним. Не стала. Тож і це не стане((
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляЧаюри
таких одиниці і ті піаряться в новинах, а половина і не воює, воювати ніким, нас втричі меньше в кращому випадку
vinika• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
хто виріже? місцеві ухилянти? всі дітей вивозять і чоловіків ховають, ну про що ви
Наши и не попадут туда. Их местные и будут мочить по тихоньку. От наших надо рожи их найти и засветить на весь инет
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляvinika
ви про що
Asya.od• 08 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Рішальний був би приліт по раді
По кремлю👍
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
ви в паралельній реальності живете
Вы еще ориентируйтесь на кацапок, которые тут рашу поддерживают, ага. Их по несколько штук в каждой теме.
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляNat-li
у нас повно ватників, ви наче сьогоднішня
Kusalochka• 08 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Рішальний був би приліт по раді
Какая логика вашего бреда?

Ну предположим правительство уничтожено. Дальше что? Кто управляет страной? Или вы триколор из жопы вынете и будете хуйло звать?
Стрекоза любви• 08 июля 2024
Автор, правда, якби зустріла вас, то дала б під сраку за створення таких тем? Навіщо ви народ підбурюєте, якісь надії даєте людям? Щоб ми тут сперечалися, коли через 2 дні всі викажуть просте «занепокоєння». Запустила «вудку» і сама здриснула, фу.
Нічого не зміниться, в Україні офіційно загинуло більше 500 дітей. За неофіційно - взагалі мовчу. Цих дітей не шкода? Все всі прекрасно розуміють, але «деескалація» в головах америкосів сильніша.
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
Не только у нас. Но и сидящих на ’загнивающем западе’
Alena.i• 08 июля 2024
Та похер всьому світу, це тільки наш біль.
Це розплата, за дурні рішення, за те, що не робимо висновків і не беремо уроки з історії.
Чаюри• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
З мого оточення не одиниці, можливо, це через те, що їх реально торкнулася війна. Інша подруга вчителька англійської, разом у школі працювали, теж уже рік як доброволець. Я не кажу, щоб всі бігли мобілізуватися, хто я щоб таке говорити, тим більше, що я не там. Просто розповідаю.
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляAlena.i
Ви пройдіться по сьогоднішнім темам. Деяким і така кривава розплата не урок.
Елена 2016• 08 июля 2024
Удалено администрацией...
Лена-15• 08 июля 2024
Київляни, мої співчуття. Обіймаю вас 🙏
Sчастливая• 08 июля 2024
Ответ дляАня_я
У новинах загубився маленький пост про руйнування 3х трансформаторних підстанцій у Києві. Але це наводить на думки, що до зими зі світлом буде ще гірше
також про це думаю, зі світлом тепер буде взагалі біда(
Paolla• 08 июля 2024
Нічого не буде. Цих жахіть вже було стільки, що ми самі про них забуваємо, бо трапляються нові і нові. Захід і далі буде нализувати Путіну і виражати занепокоєність.
нинель 1919• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
сегодн. обстрел явно показал, что увы не договорились
Nat-li• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
А есть успешные итоги переговоров с террористами? Напомните.
Олечка79• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
Единственный человек , который всегда пишет адекватные комменты и и имеет адекватное мнение . При этом имея двух воюющих родных людей. Полностью поддерживаю Вас и желаю вернуться и мужу и сыну живыми и здоровыми .
Остальным воюющим с диванов , европ, америк- кармы
Lianaa_06• 08 июля 2024
Каждый раз я думаю: ну, всё это точно край. Но каждый раз они пробивают очередное дно. К сожалению, ничего не изменится. Как пуйло говорит о красных линиях бесконечно и сосет, так и другие страны, только пиз...ть умеют.
Life-game• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
Как вы думаете, когда могут быть переговоры?
Как-то меня напрягло, что зе не поменял планы и общается дальше с Польшей((((
Все как-то ’закулисно’ и очень не приятно
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
нащо взагалі ці жалоби, бани? а як же свобода слова
Мerida• 08 июля 2024
сколько детей убито уже...
пока там не переделят Украину между собой, ничего не кончится
Елена 2016• 08 июля 2024
Ответ для123-08df
ну это вы у нее спросите, ей правда не нравится....
123-08df• 08 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Удалено администрацией...
Life-game• 08 июля 2024
Я спрашиваю мнение человека.
Так как лично я считаю, что переговоры должны быть сейчас. С без огня на Олимпийские игры. А судя по происходящему, опять выбран наихудший сценарий для людей.
Так как если не остановить это хоть ’для передышки’ как все пишут. То весь год, это будет катастрофа для Украины. И следующим июлем....я просто не представляю, что от нас останется и останется ли...