Просто добавлю скрины которые меня натолкнули на такие мысли
miotornado• 02 июля 2024
Я читала, что делали анализ этого песка. И он никакого отношения к песку из Сахары не имеет.
Ответ дляЭ-велин@
После этой пыли у меня пропала гортензия. Я бы не подумала на пыль, просто подписана на блогера садовода, которая пожаловалась, что ее гортензии покрытые магнитной пылью, стали чахнуть. И у ее гортензий листья были скручены, как и моей((
Але все те, що ви назвали немає ніякого відношення до перелічених газів у старпості. Але більшості людей пофіг. Головне: нас обманюють
і в чому, то не важливо
rainbow2018• 02 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Мля, люди, ну хоч трохи знань з хімії, та навіть фізики. Як газ може перетворитися на пил
В сенсі? Яка фізика та хімія? Навіть не думайте такими термінами тут розкидуваться! Ви ще скажіть, що Земля - то геоїд!
rainbow2018• 02 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Та да, ’думаючі’ ’знаючі’ та з ’критичним мисленням’ зараз камінням закидають
В жінок гортензії покрилися магнітним пилом та поскручували листя! Читайте уважно!
rainbow2018• 02 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Так, записую: всі продукти горіння (в старпості склад звичайного диму перелічених) магнітяться.
і перетворюються на пісок та куски грязі
Ой, оксид, діоксид - яка різниця....
miotornado• 02 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Ну, вообще-то может. Десублимация. Физический процесс перехода вещества из газообразного состояния в твёрдое.
Ответ дляmiotornado
Так так, просветить нас, в яких умовах десублімація газу відбувається, ви ж прочитали більше, ніж назву одного явища. І саме десублімація призводить до магнетизму. Записую...
Чи може ви з недрів Юпітера нам пишите?
miotornado• 02 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Чи може ви з недрів Юпітера нам пишите?
Для начала тон смените. Со мной никто так не разговаривает, и вы не будете.
Переход вещества из газообразного состояния в пыль возможен. Неважно при каких условиях, не в этом дело. А в том, что вы утверждали: Мля, люди, ну хоч трохи знань з хімії, та навіть фізики. Як газ може перетворитися на пил
Ну вот вам и написали немного физики. Не благодарите.
Ответ дляmiotornado
Та ні, шановна, яким тоном ви читаєте, такий і маєте. І не подякую, бо немає за що. Умови переходу - це дуже важлива складова цього процесу, і саме це вивчає і досліджує ретельно фізика. Не дякуйте