Я серйозно, вибачте, це якась процедура необхідна чи для чого це?
Ответ дляSo_so
Нет цели, только путь. Или как ритуальный танец, обряд.
Може якийсь протокол невідомий, цікаво стало чи якийсь стратегічний хід
Можливо тому що туди входять 15 країн з різних точок планети?
Ви ж не думаєте, що в Африці читають український телеграм чи дивляться єдиний марафон?
Вийде резолюція якась. Буде опублікована на сайті ООН, де її зможуть побачити представники інших країн.
Може знаєте кращий майданчик для винесення таких питань?
Ответ дляFilomena
Ну буде опубліковано і що?
Color never seen before• 08 июля 2024
Опять будет все тоже самое, наши покричат и пожалуйста, рпшка будет все отрицать, остальные печально покивают. Нужно же как-то реагировать
Клементина• 08 июля 2024
Чтобы мир выразил глубокую обеспокоенность, а рашка рассказала как мы сами себя бомбим.
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляSolnet
Щоб занепркоюватись
Хто занепокоюватись? Україна скликає.
Для фіксації.
Кацапи по кожному чіху його скликають, навіть коли курять де попало и гублять бомби на свої будинки.
Для фіксації.
frumoasa17• 08 июля 2024
Ответ дляFilomena
Може якийсь президент подумає чи продавати пуйлу снаряди чи може не варто влазити?
Ви пропонуєте просто мовчати і не відсвічувати?
Сучасним світом керують гроші. Те що покажуть, то це не зупинить нікого від можливого продажу, особливо папуасів та тоталітарних країн. Навіть країни Балтії спокійно торгують з рашкою тим, що не занесено до санкційних списків
Ответ дляFilomena
Та ні. Кислиця молодець. Опускає лисе чмо.
Але що зробиш, коли країна-гній має право вето.
І все ж іншого майданчику не має.
Не знаю
Давно б уже підняти це питання - чому росія там знаходиться ще й має положення якесь, якщо обговорюють саме іі злочини. Це тупо. Це позбавлене здорового глузду. Це як цирк. Доя чого воно треба, якщо у такому вигляді? Добиватися змін якихось треба, не знаю..час іде, а все так само - 0,5 патріота на рік дають; битьпоросіініззя; ітд ітп. Так ніколи нічого не змінитьсЯ
Клементина• 08 июля 2024
Хоча, саме сьогодні навіть цікаво послухати, що там з болот бухтіти будуть
Як пояснять свою ракету на лікарню.
І це вже не уламок.
Зайшла до скабєєхі, там про лікарню ноль інфо. Тільки про вибухи в Києві по віськовим об´єктам
Як пояснять свою ракету на лікарню.
І це вже не уламок.
Клементина• 08 июля 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Аааа, ну ясно
Ніякого креативу
Самі себе бомбимо. Все як звичайно
Ніякого креативу
Самі себе бомбимо. Все як звичайно
Киев_Елена• 08 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Есть организация, люди там работают и получают ЗП. Поговорят, осудят и т.д. Вот какой толк от ученой рады в НИИ к примеру…поговорить/обсудить/в протокол внести заявки) вот и в этой организации примерно так. Не нужно от нее ждать чего-то сверхъестественного. А в нашей ситуации - у кого больше оружия и силы, тот и прав. Считаются со странами у кого есть ядерное оружие. Остальное просто поговорить
Тетяна-Шоп• 08 июля 2024
Ответ дляFilomena
Там ще кацапія головує. Мабуть подивлюся на те лисе чмо. Щось блеяти знову буде.
Та це просто абсурд!
Х..лу міжнародний суд видав ордер на арешт і в той же час лисе чмо головує в ООН !
Клементина• 08 июля 2024
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Я вже теж знайшла версію свино-собак.
У соловйова.
І це ж хтось сидить і швидко ці історіі складає.
Ну що ж....у нас є уламки, а значиить і всі докази.
Хоча, нам від того не легше((
У соловйова.
Хоча, нам від того не легше((
Наталія-Ната• 08 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Деньги не пахнут и все на чем люди могут зарабатывать- зарабатывают. Там где деньги - гуманности не место получается😞