Я серйозно, вибачте, це якась процедура необхідна чи для чого це?
Korsika999• 08 июля 2024
Просто потусить, кофе попить, пообщаться. Посмотрите на лица абсолютно всех президентов и их свит. У них всё хорошо. Онр улыбаются, довольны всем.
Ответ дляRemensa
А толку. Підарасія головує, не дасть нікому слова
Вони своє собі в тупу будуть пиздіть, що це наше ппо і це їх позиція.
Нема віри вже ні в яку допомогу і добро, розуміння, співчуття.
Весь світ вже так утомили ці розмови, вони просто пролистують і не витрачають вже і секунди свого часу. І чим далі, тим більше ця тенденція помітна.
Обмануті, знедолені і безвольні ми.
Здається, нема вже виходу з цієї біди, хоч всрись і кричи на весь світ, а ніхто не почує
Обмануті, знедолені і безвольні ми.
Я не Сірожа• 08 июля 2024
Це документація злочинів росії.
Для чого потрібна? Ну, в теорії - щоб в Гаазі було більше доказів злочинів, скоєних росією в Україні.
А по факту - щоб вислухати в черговий раз співчуття і занепокоєння.
Ответ дляЯ не Сірожа
Це документація злочинів росії.
Наче є якийсь шанс, що за цей список злочинів хтось понесе покарання...
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Давно б уже підняти це питання - чому росія там знаходиться ще й має положення якесь, якщо обговорюють саме іі злочини. Це тупо. Це позбавлене здорового глузду. Це як цирк. Доя чого воно треба, якщо у такому вигляді? Добиватися змін якихось треба, не знаю..час іде, а все так само - 0,5 патріота на рік дають; битьпоросіініззя; ітд ітп. Так ніколи нічого не змінитьсЯ
Україна неодноразово підіймала питання щодо перебування кацапії в ООН. Їх там юридично не повинно бути. Не приймали рососію в ООН.
frumoasa17• 08 июля 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Деньги не пахнут и все на чем люди могут зарабатывать- зарабатывают. Там где деньги - гуманности не место получается😞
Це так. Яка гуманність, якщо вибудовують такі сірі схеми імпорту, що електроника потім потрапляє до рашки і пофіг, що вона потім буде в начинці ракет, яка вб´є людей.
Это будет выглядеть так:
ООН: мы решительно осуждаем и сильно обеспокоены ударами по детях.
болота: там были нацики и биолаборатории.
ООН: тогда проведем расследование.
Через десят лет, как с самолетом, обвинят какого то кацапского додика/ков давно сгнивших на Донбассе и закроют дело.
ООН: тогда проведем расследование.
princess of wonderland• 08 июля 2024
Ответ дляКлементина
Я вже теж знайшла версію свино-собак.
У соловйова.
І це ж хтось сидить і швидко ці історіі складає.
Ну що ж....у нас є уламки, а значиить і всі докази.
Хоча, нам від того не легше((
У соловйова.
Хоча, нам від того не легше((
Слушайте, я вот все время читаю их версии и просто удивляюсь-как пипл хавает? Это ж за какой уровень развития надо держать аудиторию, чтоб такое сочинять?
Ответ дляРойЛеля
Обмануті, знедолені і безвольні ми.
Так минубийства вже відзвітувало,що цілі були поражєни. Там не було дітей, то актори
KozaNostra_I• 08 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
США будет категорически против.