Love_Love_Love_• 08 июля 2024

Хтось може пояснити навіщо вони скликають той радбез?

Я серйозно, вибачте, це якась процедура необхідна чи для чого це?
damjana• 08 июля 2024
Ну как зачем, чтобы в очередной раз очень обеспокоиться
мари10• 08 июля 2024
А Вы хотите чтоб осуждение сегодняшнего ограничилось советчицей?
Блискавка• 08 июля 2024
Наверно бухнуть хотят.
ТайТаке• 08 июля 2024
Похоже на обряд жертвоприношения
Star39• 08 июля 2024
Ответ дляok1904
Можна надати посилання на офіційне джерело інформації . Бо виглядає як мінімум наклеп, максимум проплачена брехня рашабота.
Откройте сайт МО Рф, это была цитата оттуда, не моя
Korsika999• 08 июля 2024
Просто потусить, кофе попить, пообщаться. Посмотрите на лица абсолютно всех президентов и их свит. У них всё хорошо. Онр улыбаются, довольны всем.
РойЛеля• 08 июля 2024
Ответ дляRemensa
А толку. Підарасія головує, не дасть нікому слова
Вони своє собі в тупу будуть пиздіть, що це наше ппо і це їх позиція.
Нема віри вже ні в яку допомогу і добро, розуміння, співчуття.
Весь світ вже так утомили ці розмови, вони просто пролистують і не витрачають вже і секунди свого часу. І чим далі, тим більше ця тенденція помітна.
Обмануті, знедолені і безвольні ми.
Здається, нема вже виходу з цієї біди, хоч всрись і кричи на весь світ, а ніхто не почує
Я не Сірожа• 08 июля 2024
Це документація злочинів росії.
Для чого потрібна? Ну, в теорії - щоб в Гаазі було більше доказів злочинів, скоєних росією в Україні.
А по факту - щоб вислухати в черговий раз співчуття і занепокоєння.
РойЛеля• 08 июля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Це документація злочинів росії.
Наче є якийсь шанс, що за цей список злочинів хтось понесе покарання...
Мама Никитки-2• 08 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Давно б уже підняти це питання - чому росія там знаходиться ще й має положення якесь, якщо обговорюють саме іі злочини. Це тупо. Це позбавлене здорового глузду. Це як цирк. Доя чого воно треба, якщо у такому вигляді? Добиватися змін якихось треба, не знаю..час іде, а все так само - 0,5 патріота на рік дають; битьпоросіініззя; ітд ітп. Так ніколи нічого не змінитьсЯ
Україна неодноразово підіймала питання щодо перебування кацапії в ООН. Їх там юридично не повинно бути. Не приймали рососію в ООН.
frumoasa17• 08 июля 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Деньги не пахнут и все на чем люди могут зарабатывать- зарабатывают. Там где деньги - гуманности не место получается😞
Це так. Яка гуманність, якщо вибудовують такі сірі схеми імпорту, що електроника потім потрапляє до рашки і пофіг, що вона потім буде в начинці ракет, яка вб´є людей.
Блискавка• 08 июля 2024
Ответ дляKorsika999
Классная у них работа!
Унция яда• 08 июля 2024
Это будет выглядеть так:
ООН: мы решительно осуждаем и сильно обеспокоены ударами по детях.
болота: там были нацики и биолаборатории.
ООН: тогда проведем расследование.

Через десят лет, как с самолетом, обвинят какого то кацапского додика/ков давно сгнивших на Донбассе и закроют дело.
Teonaa• 08 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дуже все сложно
princess of wonderland• 08 июля 2024
Ответ дляКлементина
Я вже теж знайшла версію свино-собак.
У соловйова.
І це ж хтось сидить і швидко ці історіі складає.
Ну що ж....у нас є уламки, а значиить і всі докази.
Хоча, нам від того не легше((
Слушайте, я вот все время читаю их версии и просто удивляюсь-как пипл хавает? Это ж за какой уровень развития надо держать аудиторию, чтоб такое сочинять?
Манула• 08 июля 2024
Ответ дляFilomena
Може якийсь президент подумає чи продавати пуйлу снаряди чи може не варто влазити?
Ви пропонуєте просто мовчати і не відсвічувати?
Моді сьогодні не погребував, прилетів до ZZ-фашистів на перемовини ...
Remensa• 08 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
Обмануті, знедолені і безвольні ми.
Так минубийства вже відзвітувало,що цілі були поражєни. Там не було дітей, то актори
KozaNostra_I• 08 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Не знаю
США будет категорически против.
Teonaa• 08 июля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
США будет категорически против.
Ну от Ви прям знаєте)

Тоді ті сборіща не мають сенсу
Росія якщо і нада комусь(важлива), то євпопі. Сша до сраки вона, і співпраця із нею, і гази іі і нафти.
Cardiolog• 08 июля 2024
Не понимаю смысла, особенно в свете новости от 02 июля