Дівка в намисті• сегодня в 10:40

А в кого таке було? Зайдіть будь ласка

Психогенна еректильна дисфункція — це порушення ерекції, причиною якого є психологічні чинники, а не органічні проблеми з судинами, гормонами чи нервами.

Простими словами: тіло фізично “може”, але психіка заважає.

Основні причини

Тривога та стрес (особливо хронічні)

Страх невдачі в сексі, негативний досвід

Депресія

Проблеми у стосунках (конфлікти, недовіра, відсутність емоційної близькості)

Низька самооцінка, сором, почуття провини

Психологічна травма або суворе виховання щодо сексу

Типові ознаки

Ерекція є вранці або під час мастурбації, але зникає з партнером

Проблема виникає раптово, часто після стресової події

Ситуація нестабільна: сьогодні є, завтра — ні

Обстеження показують, що фізично все в нормі

Важливо знати

Це поширена і зворотна проблема. Вона не означає “слабкість” чи “неповноцінність” — мозок просто перейшов у режим тривоги замість збудження.

Як лікується

Робота з психологом або сексологом

Зменшення тривоги, навчання розслабленню

Відверта комунікація з партнером

Іноді — тимчасово медикаменти (наприклад, інгібітори ФДЕ-5), щоб розірвати коло страху

Лікар сказав, що хлопець 27 років здоровий, варто пити віагру і чи воно само за певний час пройде?
ПодругаМужа• сегодня в 10:43
Вы уже утомили своим молодым проблемным человеком.
Кроме органа есть ещё пальцы, язык и вибраторы. Придите уже к какому то решению. Здесь не форум бесплатно практикующих психиатров.
Врач сказал - пейте. Не нравится - меняйте врача.
Дона Ко Ко• сегодня в 10:43
В дзеркало на себе дивились, при денному освітленні? Що може ще встати (окрім шерсті)?
12 галюцинаций• сегодня в 10:44
Є людини три-чотири, які створюють одні й ті самі теми з дня в день дістали вже, чесно... вже нема чого читати, тіки цей імпотент, бідня Настя, Аліна та ще пару москальских троляк...
Куда_бежать• сегодня в 10:44
А з іншими партнерами в нього вставав?
ДелайКак_Я• сегодня в 10:47
Надіслала скаргу за спам однаковими темами.
Прошу долучитися всіх, кому набридли ці десятки тем щодня.
язззззь!!!• сегодня в 10:52
Ответ дляДелайКак_Я
Это бесполезно.
Вы думаете, модераторы не видят этого йобнутого, который открывает по сто тем в день каждый день?
Видят прекрасно. И все его профили, и все жалобы.
И что?
И ничего.
ДелайКак_Я• сегодня в 10:57
Ответ дляязззззь!!!
Это бесполезно.
И что?
И ничего.
Ну розлякають форумчан. Нах воно таке треба, щоб читати теми тільки цього імпотента та ще парочки неадекваток, які заспамили форум своїми дебільними темами. Це вже перейшло всякі межі, наче це їх персональний форум.
Шановні адміністратори, прошу реагувати на скарги.
Бойцовская• сегодня в 10:57
В кого таке, ті ніяк зайти і не можуть, в тому ж і проблема
Играю_на_кларнете• сегодня в 10:59
Е. твою мать (извините, но нормальных слов уже не хватает)!!! Как же вы задолбали со своим 27-летним !!! У вас с головой все нормально? Амнезии нет?
Sgreen• сегодня в 12:08
27 років, цим все сказано. Напишіть вже дисертацію по цій темі. Вам тут писали купу разів адекватні поради. Але проблема інша, в вашій тупості і вашого хлопа, який нічого не совається робити з собою