Бавовнятий Пупс• 08 июля 2024
Закохалась в простого роботягу. Шкода, що саме так і закінчиться моє життя
Завжди мріяла про заможного чоловіка. Вважала, що я заслуговую на такого.
Але час йшов, от мені вже і 27, а я досі незаймана, бо ніхто не хотів і не залицявся.
Познайомилась на роботі з водієм від компанії, зав‘язалось.
Кохає мене, ми одружились.
К нього в голові - вітер, нічого більше й не потрібно. Його зарплата 40 тисяч цілком влаштовує.
Ось тут я себе і закопала. Почнеться: кредити, борги, пияцтво. Звичайне сіре життя, як у мільйонів інших. А я думала, що буду особливою.
Гірко плачу.
Кохає мене, ми одружились.
Гірко плачу.
МУСЯкомарова• 08 июля 2024
Непогана у мужика зп водієм) я - директор відділу з двома іноземними мовами і в мене 60к-70к грн.
Дівчина заглядєніє• 08 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
А чого борги і пияцтво?
Ну а как ещё чувствовать себя жертвой?
Любит, хочет жениться, зарабатывает норм как жля молодого одинокого парня... Поэтому остаётся придумать мрачное будущее и страдать.
Она мечтала бы жить на Манхеттене...
Пилосмок працює• 08 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну а как ещё чувствовать себя жертвой?
Она мечтала бы жить на Манхеттене...
Так якщо у водія така зарплата,то в автора має бути значно більше
Дівчина заглядєніє• 08 июля 2024
Автор, бросайте пацана, пусть найдёт адекватную.
Хотя, вы всё равно тролль
Дівчина заглядєніє• 08 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
О, тем более ещё больше можно себя жалеть и страдать... ах, как жизнь несправедлива, бедная девочка
Король дивана• 08 июля 2024
Не гнівіть бога! У мого роботяги 20 і я в декреті. От де капець! Але гроші можна заробити, а от свою людину по життю знайти важко.
Пилосмок працює• 08 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
Ну в декрет йшли не від мільйонера
Скляна миша• 08 июля 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
у якій сфері якщо не секрет
Король дивана• 08 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
Ну в декрет йшли не від мільйонера
Ну на трьошку в центрі ми вдвох заробили, але то ковід, то війна.
МУСЯкомарова• 08 июля 2024
Ответ дляСкляна миша
у якій сфері якщо не секрет
Гуртова торгівля, ЗЕД
Пилосмок працює• 08 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
В центрі чого з такою зарплатою?
Бавовнятий Пупс
• 08 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
В центрі чого з такою зарплатою?
в центрі села Хлівищі
Король дивана• 08 июля 2024
Ответ дляПилосмок працює
В центрі чого з такою зарплатою?
Обласного центру. Але ви не уважно читаєте, можливість заробити залежить не лише від нас.
Коленная ложечка• 08 июля 2024
За кожним успішним чоловіком завжди є жінка,яка його надихає.
А Ви хотіли принца на Мерседесі одразу?
Чим могли б привабити такого?
Бо у таких теж вимоги ого-го.
Зробіть з лимона лимонад,а не сік.
Самі зробіть.
І буде Вам щастя.
І так,40 тис не так вже мало.
У нас на фірмі водії отримують 15.
Ото реально мало.Але у них-щасливі сім´ї і люблячі жінки
А Ви хотіли принца на Мерседесі одразу?
Чим могли б привабити такого?
Бо у таких теж вимоги ого-го.
Зробіть з лимона лимонад,а не сік.
Самі зробіть.
І буде Вам щастя.
І так,40 тис не так вже мало.
У нас на фірмі водії отримують 15.
Квітка папороті• 08 июля 2024
Мой за 2 недели принёс 4 тысячи. Пытаемся втроём растянуть до 20....
Ласую колобками• 08 июля 2024
Ви дуже драматизуєте.
По-перше, це був ваш вибір. Ніхто вас не заставляв за нього виходити заміж.
По-друге, ви можете теж заробляти і щоб чогось досягти, ви можете зробити те, що від вас залежить.
По-третє, про зп 40 тисяч вже писали. У мене свекр заробляє водієм 19 тисяч... І немає у них в сім´ї боргів, пияцтва і того, що ви описали.