чаревна• 09 июля 2024

McDonald´s Охматдиту❗️

McDonald´s Ukraine спрямує увесь прибуток від продажу ЧІЗБУРГЕРА 9 липня на підтримку та цільові потреби Охматдиту

Ви знаєте, що завтра їсти…
.

.ПІІ "Макдональдс Юкрейн Лтд", що розвиває в Україні мережу ресторанів швидкого обслуговування McDonald´s, планує зібрати щонайменше 1 млн грн на підтримку Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", пошкодженої під час ракетної атаки в понеділок.

"Весь прибуток від продажу Чізбургера за 9 липня МакДональдз Україна спрямує благодійній організації "Фонд Дім Рональда МакДональда в Україні" на підтримку та цільові потреби дитячої лікарні "Охматдит" у Києві. Також внести пряму лепту можна за посиланням у шапці профілю на нашій сторінці. Приєднуйтесь і допомагайте тим, хто цього потребує. Наша мета - щонайменше 1 млн грн", - повідомляють на сторінці мережі в Instagram.

У компанії агентству "Інтерфакс-Україна" також додали, що сьогодні McDonald´s біля "Охматдиту" організував харчування пацієнтів, лікарів, рятувальників і волонтерів.

Як повідомлялося, ракетний удар росіян у понеділок уранці пошкодив в "Охматдиті" чотири лікувальні та один адміністративний корпус, поранено приблизно 50 осіб, двоє медиків загинули, пацієнтів евакуюють.
Даксо• 09 июля 2024
Ответ дляLynx_1992
За логікою тих, хто пише хейтерські коментарі Маку, благодійні ярмарки, концерти взагалі не мають права на існування, адже можна просто задонатити ці гроші і не чекати нічого взамін. Але тим не менше, такі речі існують, вони працюють і є чимало людей, які не стануть допомагати просто так, але з якоюсь вигодою для себе і при цьому ще з відчуттям морального задоволення що комусь допомогли - запросто. Чізбургер і без того найбільш продаваний бургер у Маці, упевнена, сума там вийде ого-го, імовірно, вища за всіх, хто на скрінах у темі показаний як приклад як треба.
Якщо чесно що там їсти в тому чизбургері маковському - хіба що дитині купити. Навіть бургер з в два рази більшою котлетою - Дабл Чізбургер - це дорослій людині навіть не перекус не тягне. Тому хз скільки треба купити тих чизбургерів, щоб наїстися, особливо якщо це не жінка.
Даксо• 09 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Как же без Вас..
Пальто отряхните и не утруждайтесь отвечать.
Я не тільки вам, а таким же іншим ’грамотним’. Дуже багато таких в темах про цю лікарню.
Soufit• 09 июля 2024
Ответ дляfrumoasa17
Тому що це маніпуляція та гра на почуттях горя та страждань заради підвищення продажів та прибутку. І хочу зауважити, що навіть не денний дохід вони хочуть передати, а всього лиш від продажу одного найменування товару. Це цинізм. Інший бізнес просто передав гроші, а ці створили рекламу - йдіть до нас.
Головне, що сума допомоги більша від цього
Soufit• 09 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы представляете, сколько нужно денег, что бы восстановить Охмадет?
Пінчуки пообіцяли обладнання закупити.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
я считаю, что макдональдс всего лишь использует информационный повод
Shoosha• 09 июля 2024
Самое главное чтобы деньги дошли до цели
Soufit• 09 июля 2024
Ответ дляkris_lynx
Мак - это не ярмарка, а многомиллиардный бизнес. Могли бы и без всяких акций несколько миллионов отстегнуть, как это сделали более мелкие компании. А так это дно и цинизм
Краще розказали б, скільки ´отстегнули´ особисто ви. Бо за спостереженнями, і не тільки моїми, найбільш засуджують ті, хто нікому ніколи й копійки не дав.
Soufit• 09 июля 2024
Ответ дляДафна
Я вот это всю эту дичь и хейт читаю и понимаю почему много кто вообще никак не помогает. Речь сейчас не об Охмадете, а в принципе. Все, блин, не так , и ’помогаешь не так, и денег мало даёшь, и вообще пиаришься’.
проще было вообще мимо пройти
Ось що мені це нагадує
ona3233• 09 июля 2024
Автор, спасибо за информацию.
Заказала в Маке чизбургеры с доставкой.
Тему почитала... нда. Даже из хорошей инициативы советчицы сделают овно новость.
Украинцам нужно наконец-то объединяться, а не устраивать срачи по любому поводу.
frumoasa17• 09 июля 2024
Ответ дляSoufit
Якщо ніхто не купить той чіз, хоча це мало імовірно, то мак з умови цієї акції не допоможе. Тобто це допомога з передумовою - ви купіть, а тальки тоді ми допоможемо. Не від серця це роблять, а просто не втрачають можливості пропіаритися та трохи заробити. Так, це допомога, але не така, коли мовчки в день трагедії перераховують гроші чи якось по-іншому допомогають.
Дами• 09 июля 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Сколько? Вчера все блогеры банками около 70-100 млн перечисли, большие компании столько же и моно сегодня млн 200 объявил сбор плюс будетпомощь иеостранцев и государства, пол млрд соберут, другое дело сколько дойдёт до детей и оборудование купить, ведь украдут большую часть
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Ответ дляДами
Главное, что бы туда власть свои руки не запустила.
Если восстановление идет за счет средств доноров, то и контроль за этим должен быть соответствующий. Фандрейзинг - дело очень хорошее,НО отдать все эти средства в руки власти- это равно ’ничего не будет...и это все понимают.