БлинчикБезСметанки• 09 июля 2024

Допоможіть зрозуміти сон

Снився родич (по лінії чоловіка). Що прийшла до нього в будинок. В будинку на вході сидів собака. Середнього зросту (можливо, трішки більший за середній), м´язистий, короткошерстний, колір шерсті графіт (сірий, але темний). Вірно сидів біля господаря. Типу охороняв, дивився на мене. Я роздивилася, що одна голова в собаки, але дві морди. Одна під другою, не з різних боків. Я ще запитала, як він їсть. Господар сказав, що по черзі. Тоді розбудилася. Що цей сон може означати?
Конфиденциальность• 09 июля 2024
Вас з цим родичем важко спілкуватись?

Конфиденциальность• 09 июля 2024
У нього є дружина/чоловік, під впливом якого він/вона перебуває?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июля 2024
разгадка: вы поели на ночь)
Дайте вподобайок• 09 июля 2024
Будет к вам Клины подбивать
Криниця щастя• 09 июля 2024
Как будто вы делаете или говорите что-то плохое ему или о нём. И вам стыдно, вы понимаете,что не правы.
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
разгадка: вы поели на ночь)
Не їм перед сном вже надцять років)
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Вас з цим родичем важко спілкуватись?
Він за кордоном. Бачилися 1.5 роки тому. А зараз він за кордоном. Сім´я його в Україні. Ставився до мене і моєї сім´ї завжди з позитивом.
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Поганого не говорю. Про нього взагалі не знаю багато.
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я би не сказала. Він навпаки, птиця вільного польоту. Частіше його вдома не було, ніж був.

Простецкая• 09 июля 2024
Собака-это друг. Это точно. Возможно, это общий друг - Ваш и Вашего друга.Даже скорее, Вашего друга,но которого Вы тоже знаете. И, скорее всего, этот друг-собака двуличный. Просто с тем человеком надо быть осторожнее в отношениях.
Кому там слова не давали• 09 июля 2024
Двуличный друг
Кундалина• 09 июля 2024
Собака друг. Черная собака - друг предатель. В вашем сне середина на половину. И не черная, и двуличная.
Что то может случится, объявится ваш друг с каким то предложением. Или узнаете какую то историю, о которой вы не знали раньше
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляПростецкая
Дякую. Почав збуватися сон. На жаль. Дуже сподіваюся, що більше немає в моєму оточенні тих собак з двома мордами.
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляКундалина
Простецкая• 09 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Если больше не снятся, значит - нет😁
Но, с другой стороны, можно радоваться, что нутро этого человека уже вылезло. А так бы продолжали общаться дальше, ничего не подозревая.
автор БлинчикБезСметанки • 09 июля 2024
Ответ дляПростецкая
Если больше не снятся, значит - нет😁
Я ще старалася їм допомогти. З допомогою своїх зв´язків, ресурсів. Без жодної винагороди. Стільки нервів і переживань, а сьогодні вони мене лякають. Що знають, де я живу, де мої діти...
Кундалина• 09 июля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В смысле? Запугиввют, угрожают? Ничего себе друзья((
Мне так снилась собака темная, вся в ранах, как в лишае, когда поссорилась с подругой. Приснилась сначала она сама, как будто попросила еды, голодная, и я дала ей, а она ее выбросила и накричала на меня во сне. Я развернулась и ушла, думаю нормально и мимо прошла эта больная собака.