Скромняшка• 09 июля 2024

Должны ли мы оплатить дочке брекеты?

Дочке скоро 19, хочет поставить брекеты, она работает. Мы должны ей оплатить или она за свои?
Бандитка Сью• 09 июля 2024
По желанию
интайм_не_предлагать• 09 июля 2024
Було б непогано, щоб Ви прийняли участь
Шальная коклетка• 09 июля 2024
вы не можете сами без форума решить этот вопрос?
автор Скромняшка • 09 июля 2024
Она хочет за свои,но мы предлагаем оплатить . Нужно около 40 тысяч
Мамкиня доця• 09 июля 2024
Почему раньше не поставили?
Магиня• 09 июля 2024
Ви можете допомогти, 50/50, наприклад. Залежить від ЗП доньки.
Бешене сарі• 09 июля 2024
Вы должны ей были оплатить глубоко до 19.
автор Скромняшка • 09 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ну просто интересно мнение
Біле пальто• 09 июля 2024
Якщо в вас вже виникло таке запитання, то у вас «високі» стосунки ) Ви повинні були раніше це зробити
Незламна• 09 июля 2024
Якщо стоїть таке ( дурне ) питання, то нічого ви не ’ дорожні’.
Усміхайлик• 09 июля 2024
Платіть,в чому проблема.Є гроші-проблем нема.
Kusalochka• 09 июля 2024
Пздц.
Инстагра_мерша• 09 июля 2024
Конечно должны, вы вообще должны были это сделать еще несколько лет назад
Пліснявілий сир• 09 июля 2024
Сложно вспомнить более тупой вопрос на советчице
наКоблучках• 09 июля 2024
А чому ви не оплатили їх доньці в її 14-15-16 років? Все має бути зроблено своєчасно... Тому так, повинні.
автор Скромняшка • 09 июля 2024
Ответ длянаКоблучках
Она тогда не хотела и зубы не особо у нее кривые ,пару нижних только
интайм_не_предлагать• 09 июля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Почему раньше не поставили?
Залежить від конкретного випадку.
parele• 09 июля 2024
Ну это как бы мой косяк был на 100%, поэтому конечно - да.
Кружите меня,кружите• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Платіть))) ми що тут дозвільна система?)))Ви помилилися, якщо сюди за дозволом прийшли)))
Блін, от що тепер робити, відвезла тільки що донці 25 тис дол на авто, але ж вона працює, і може сама купити)))
Бешене сарі• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
А Вы прям водили ее к ортодонту, и она сказала: ’Нет’ ?

В таком возрасте детям нужно популярно объяснять.
Чудо в декрете• 09 июля 2024
тема ради темы очередная
#хочуузнатьмнения
Ламборджини• 09 июля 2024
Авторка вы виноваты что у дочки зубы кривые вы и исправляйте!
Кружите меня,кружите• 09 июля 2024
Ответ дляБешене сарі

Мій молодший син сказав, що в класі ходять дехто з брекетами і він хоче. Пішли до ортодонта, той каже : нема потреби, все ок, малий розчарувався)))
Прийшлось накладні зуби вампіра купити. Довольний ходить.
Перемелица• 09 июля 2024
Так, варто оплатити. Скажіть, зо оплатите ці перші найдорожчі трати, далі все одно ще буде щось підтягувати, корегувати - то вже може за свої
Все буде Україна• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
не обязаны
Дадосвидания• 09 июля 2024
Ответ дляШальная коклетка
я тоже поражаюсь
вообще что за вопрос.....
Я тут Живу• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
причем тут хотела не хотела ?
вы должны были найти подход.
это в детстве нужно было сделать
Color never seen before• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Так оплатите раз предлагаете. В чем вопрос? Предлагаете не единогласно и кто-то хочет сэкономить ?
Одяг та сумки• 09 июля 2024
та яка нам різниця - якщо тут питаєте то мабуть вам шкода грошей- то не платіть.
Налитое яблочко• 09 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Так вы похвалиться пишете?