Зоя Жорівна• 09 июля 2024

Після медикаментозного аборту

Доброго дня. Дівчата, я вже не знаю що робити і куди йти. Після медикаментозного аборту вже місяць з мене тече. То більше тече,то менше. Зробила УЗІ,по УЗІ все добро. Все вийшло,матка чиста. Лікар нічого толкового не каже. То це через жару, то це вже місячні пішли. Може в когось таке було, що робили? Коли воно пройде?
Я погнала• 09 июля 2024
До гінеколога і негайно!
автор Зоя Жорівна • 09 июля 2024
Ответ дляЯ погнала
До гінеколога і негайно!
Вже два рази була. В різних. Один сказав що таке може бути до трьох місяців.
Я погнала• 09 июля 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
У меня тоже было такое. Потом стало заливать. Я не могла из дома выйти. Пошла к доктору- выписали какие-то таблетки. Прошло
Но не помню что принимала
ЗновЗдоров• 09 июля 2024
Сделайте еще раз узи,если все ок,то норма это