Кофе в лобби• 09 июля 2024
Чемоданы Puccini долгая доставка? Отзывы?
На сайте написано 5-7 рабочих дней. Или быстрее доставят?
Какое качество чемоданов? Может кто недавно купил?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 июля 2024
Чемодан не знаю, брала там гаманець, то йшло десь 10-15 днів. Якість гаманця чудова.
ЗабежАЛОЧКА• 09 июля 2024
От як пишуть так і приходить
Брала у них великий чемодан, то один куток погнувся всередину(кидали в аеропорту я так розумію при погрузці/розгрузці)
2 менших для ручної поклажі вже пережили 3 перельоти і з ними все ок(везе старша дитина, може то впустити на підлогу то за довгу ручку підняти) - без нарікань