Я йому відповіла, що не маю відповіді на це запитання і це може вирішувати тільки він сам. Чоловік образився, підвищив голос, почав маніпулювати, мовляв, яка ми тоді сім´я. Ще була досить дивна розмова що нібито я слухаю і читаю усіляку дурню, а мала би знати побільше про те, як відмазати його, якщо раптом йому вручать повістку або загребуть в ТЦК. Це взагалі що таке - перекладання відповідальності, хоча в інших питаннях чоловік досить самостійний чи щось інше? Так, він як і багато інших чоловіків, не хоче йти воювати. Я це не надто підтримую, але вголос свою думку не висловлюю і жодних дорікань з цього приводу від мене він не чув. Таке якесь враження склалося, дуже нехороше, до речі, навіть не знаю як пояснити...
Стрекоза любви• 09 июля 2024
Складно щось порадити, бо ми не знаємо статус вашого чоловіка. Чи стоїть він на обліку, як давно проходив ВЛК? Які дані про нього вже є в ТЦК і чи взагалі є?
Який спосіб життя веде ваш чоловік? Чи працює десь та виходить на вулицю?
Наскільки для вас критично буде сплатити штраф?
golublexa3• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Дякую! Хоч одна адекватна відповідь, а то тут понаписували такого...
Ви ж не працівник ТЦК, у Вас не має інформації, що Ви можете радити, дуже дивні маніпуляції збоку Вашого чоловіка, все що Ви можете зробити, це сказати, що підтримаєте любе його рішення по цьому питаню.
Графиня Шезвездицкая• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Читаю коменти і офігіваю. Коли створювала тему, то знала що обісруть, але щоб так...
Это из разряда ’ сидеть... сидеть я сказала..рядом сидеть’.
а потом удивляются- что с мужем не так?
Принимать решения самостоятельное - это не Вам нужно, а ему, как взрослому человеку.
а потом удивляются- что с мужем не так?
Ответ дляСтрекоза любви
Я не питала якоїсь поради. Я просто хотіла дізнатися різні думки з цього приводу. Дізналася... Як би там не було, а чоловік завжди має залишатися чоловіком і не сидіти під спідницею у дружини чи мами, а також у свої 45 рочків не намагатися туди залізти. І взагалі я підтримаю будь-яке рішення чоловіка, але вирішувати щось за нього не буду, бо буду винна як написали тут вище в будь-якому випадку
Ответ дляgolublexa3
Я так і сказала, але йому моя відповідь не сподобалася
golublexa3• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Правда не завжди подобається.
Irisha obuv• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Ну если он уже принял решение, что воевать не хочет. Я так понимаю у вас совета спрашивал, как поступить, чтоб не попасть на бабки. Или вам все равно, если прийдется нести в тцк 10к долларов, примеру?
Мартовская Ягода• 09 июля 2024
Он ждал, что Вы скажете ’Милый, высиживай свои яйки на диване, а обеспечивать семью буду я’.
Мартовская Ягода• 09 июля 2024
Ответ дляCardiolog
Она и будет обеспечивать семью всю жизнь, если он пойдёт
А что, военным уже з/п не платят?
Мартовская Ягода• 09 июля 2024
Ответ дляmymoly
Платять. На себе вони її і витрачають
И на себя хватит, и на семью.
Ответ дляIrisha obuv
Ну, так, грошове питання тут було в приорітеті. Але ж звідки мені знати як краще. Наскільки я щось у цьому розумію, то якщо не оновити дані до певної дати то випишуть штраф, якщо оновити - випишуть повістку. Вибір тут такий собі. А 10 тис. баксів тцк ніхто не понесе, бо їх просто немає
Ответ дляВишніВишні
я своєму чоловіку ще в 2014 сказала, навіть, не вздумай в цю м´ясорубку сунутися
дуже тоді боялася, що він добровільно потопає, тому інформаційно обробила з усіх сторін, чому в ці кров´яні бізнес ігри краще не лізти, тоді реально готова була відбиватися голими руками, якби прийшли забирати
ефект тримається по цей час + пощастило мати офіційну відстрочку
але з 2022 цікавлюся всіма способами, як можна ухилитися і відстояти свої права, допомагаю своєму знайомому, людина без великих грошей і зв´язків, ще й жінка за кордон звалила, мені його шкода, поки вдається
автор, а у вас рідний чоловік і вам пофіг - дивно, розумію вашого чоловіка, мені б теж було обідно від такого
Тобто ви вважаєте нормою для чоловіка небажання приймати дорослі рішення? Що ж, співчуваю
Ответ дляmymoly
Так гроші за загиблого не так легко отримати. Навіть те ж саме убд, ще необхідно отримати.
Я так розумію авторка просто хоче, щоб він країну захищав, з найкращих побажань
Не те щоб я прямо таки цього хочу, але часто думаю про те, що якщо всі чоловіки правдами чи не правдами відмажуться від служби, то хто ж нас захищати буде? Прийдуть кацапи, окупують території, а тих, хто відмазався поженуть воювати проти ЗСУ вже у складі своєї армії. Ще я розумію (наскільки можу, звичайно) тих жінок, чоловіки яких воюють. Вони, до речі, дуже незадоволені тим, що їх чоловіки в окопах, а чиїсь - ні
Ответ дляMede
То може самі підете служити?
ВишніВишні• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Ні, я вважаю нормою - робити все для збереження життя людини - це найцінніше
І у сучасному світі війна - це нонсенс
Irisha obuv• 09 июля 2024
Ответ дляMede
Так сейчас ситуация непростая для мужчин. Как вы не поймете. Мой муж тоже не хочет воевать. Но он кормилец семьи, на него оформлено фоп. И мы вместе обсудили, что будем делать, в том или ином случае. Нести 10 тыс. дол. принципиально не будем, хоть они и есть. Но т.к мы семья и уважаем друг друга, то всесте это и обсуждаем. И бюджет у нас общий. Если случается какая то неприятность, у вас не принято друг друга поддерживать? Получается если с вами что то случится, вы тоже не будете рассчитывать на его поддержку. Взрослая женщина же уже, должны сами выпутываться
Ответ дляIrisha obuv
Я все розумію.Так вже повелося, що кожен у нас вирішує свої проблеми сам і вже давно, і не я це почала