Маруська Му• 09 июля 2024
Рецепт жаренного кабачка, перемазанного майонезом и тертым сыром
и яйцо там есть,кто знает,напишите пожалуйста.
Коварная Зая• 09 июля 2024
Насмажте кабачків, намажте майонезом, притрусіть сиром. Яйце окремо з´їжте.
Заместитель Анонима• 09 июля 2024
Ні просто скажете кабачки в муці ( опускаючи в воду) тирете сир і перемішуєте його з майонезом) і трошки на кабачок) нема нічого смачнішого за той кабачок 😍😍😍😍
Метровий сантиметр• 09 июля 2024
Ще варіант.
Кабачок в муку, в яйце, на сковороду. З яйцем менше олії вбирає.
На кружечок майонез з часником, тоненько помідорчик, а зверху сиром потрусили.
Бляха! Жарко, але піду наріжу цуккіні. Де ви взялися?)))
МояХатаЗкраю• 09 июля 2024
Я такое делаю
Майонез с чесноком на кабачок+яйцо+помидор
Кабачок слегка обваливаю в муке и жарю на почти сильном огне. От лишнего жира после жарки выкладываю на бумажное полотенце
Лапка• 09 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я такое делаю
Вау, я не знала, що його з яйцем роблять! Завжди робила кабачок, майонез+часник, помідор. Цікаво!)
Коварная Зая• 09 июля 2024
Ответ дляЛапка
Та яйце там явно зайве.
Лапка• 09 июля 2024
Ответ дляКоварная Зая
Та яйце там явно зайве.
А раптом смачно? Таки спробую. Якраз і кабачки вибрала
Коварная Зая• 09 июля 2024
Ответ дляЛапка
Лишні калорії.
Метровий сантиметр• 09 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Капець. Сто років рецепту.
Ну, не всі ж довгожителі - молодь підросла, цікавиться...
Я рецепт тільки 30 років готую.
Сама вумна тутички• 09 июля 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Я рецепт тільки 30 років готую.
Це перше що завжди готують з кабачків