Черпак_для_фантазий• сегодня в 10:38

Одесса - молодці! Хана людоловам!

У неділю, 15 лютого, в Київському районі Одеси група цивільних осіб відбивала від військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки побитого їми чоловіка. Проти військових люди застосували сльозогінний газ, після того як ті почали кидатися на людей із впевніністю що їм за це нічого не буде.

Дуже добре, що цим покидькам чинять супротив по усій країні!
Маска-0b9f• сегодня в 12:44
Ответ дляБез_паніки
ой аж тхне болотами))
Переедьте в другую местность,если у вас тхне болотами
Маска-0b9f• сегодня в 12:45
Ответ дляБез_паніки
який жах)
Стерненко?)
mymoly• сегодня в 12:47
Ответ дляNatalia505
Ви навіть не уявляєте який і про це головний демограф кричить майже. Але на який вам живі українці в Україні?
Так говорят же, кому не нравится, уезжайте. А теперь, какой жах. Странно
oksana 77• сегодня в 13:04
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Час вчити Конституцію України і тцк, і вам. Підкажу, зверніть увагу на статтю 17, 4 абзац.
_Злата Ibra_• сегодня в 14:20
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
IrinnkA• сегодня в 14:35
Ответ дляНебоброїдка
Чергова ботська тема. Кацапи строчать одна за одною. І завжди в неналежному розділі.
Бачу, що адміністратори видаляють або закривають ці теми. Але матрьохи лізуть звідусіль як таргани.
Удалено администрацией...
Elmyska• сегодня в 14:38
Красавчики. Но основная быдло масса сыкливая, это исключение из правил
Кузякин• 2 часа назад
В Харькове бабе оформили штраф 17000 гривен, за то, что влезла.
Думаю эту компанию ждет такая же участь
Perla9• 2 часа назад
Ответ дляЛівий Локіть
Мій чоловік там. А я з неповнолітньою дитиною в Україні. Є ще питання?
Так, є. Мій чоловік теж воює, пішов добровільно. Але це не дає мені право за когось вирішувати, як і йому.
Кузякин• 2 часа назад
Ответ дляElmyska
Расскажите, НЕ быдло, вы скольких отбили?
НатаГон• 2 часа назад
Ответ дляНебоброїдка
Какие матрехи? проснитесь
Kameron999• 2 часа назад
Ответ дляНебоброїдка
Відео теж ботські? Сумніваюсь, що відповідь без анонімності буде.
Микса6• 1 час назад
Людоловов самих надо на фронт отправить. И желательно к тем мужикам, кого они насильно бусифицировали. А то устроились полицаями, как в Великую Отечественную.
Seehund• 1 час назад
Ответ дляЗакусенец
ситуация накаляется, а влада все никак не может принять решение изменить подходы к мобилизации. надо блокировать счета всем ухилянтам незабронированым. выполнять свои обещания чтобы те кто пришел через рекрутеров, не попадали на передовую. контракт высокооплачиваемый для тех кто на передовой уже сейчас
лепите свои морды дальше и бегайте с монтировками если вам нравится
Тогда в первую очередь надо блокировать четырежды ухилянту.))
НадпотужнаПотужність• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
По башке хорошо ему дали.
Мало дали!
НадпотужнаПотужність• 1 час назад
Ответ дляЗакусенец
И так до тех пор, пока рашка о нас не сотрется?
Всех этих тцк оплачивают партнеры, гнусавый пид-р бабло получает за убийства украинцев.
НадпотужнаПотужність• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
НадпотужнаПотужність• 1 час назад
тцк- это опг, это титушки, охранители системы.
Их ждет в лучшем случае преследования, в худшем - это будет народная расправа и месть.
И это будет.
Слишком много иноагентов развелось в Украине. Начиная от соросни, котрая тупо пилит бабло на крови, заканчивая потужным и его вышкребками- под шумок крошки со стола вылизывают
НадпотужнаПотужність• 1 час назад
Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.
Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.
Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.
Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.
На території України не допускається розташування іноземних військових баз.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр?fin...
Ботоферма соросятская, подоляцкая и прочая херня, строчильщики, да чтоб вам добра не было до конца дней ваших, уроды