Само_достаточная• Изменено 09 июля 2024
Анжеліка "Міняю жінку"
Передивилася випуск і досі намагаюся дізнатися, як склалася доля цієї жінки (Анжеліка Попова). Пишуть, що вона розлучилася з чоловіком і він загинув ще в 2014 році, воюючи за ’ЛНР’. А вона начебто у 2020 році померла від ковіду. Якщо розлучилася з ним так давно, може взагалі була за Україну? Хтось щось знає? Може, є хтось зі Свердловська?
Омлетик• 09 июля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні, не ця померла. Тут тема була про ту, що померла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1776015
Я уверена в том,что говорю. Если вас не устраивает это, то я не хочу с этим бороться, извините. Удачи вам.
Ms. Android• 09 июля 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
А мне запомнились с Харькова, часовщик, жена уборщица, трое детей девочек и мама. Жили как в коммуналке.
Ржака, а не семья, что не слово перл.
Как он 20 000 евро накопил🤣🤣 они жили в одной комнате и ели там
Ржака, а не семья, что не слово перл.
Оооо, там свекровь ажас
Запароленое одеяло• 09 июля 2024
Ответ дляОмлетик
Дайте якісь докази. з тижні тому Анжеліка була жива і здорова. Від ковіду померла інша учасниця, молодша від Анжеліки, від онкології Ліля. І вам удачі.
Само_достаточная
• 09 июля 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Три тижні тому була жива? Це ви де прочитали?
Vitamina1407• 09 июля 2024
Я її памʼятаю,оце чорнорота відьма. Я памʼятаю як дивилася той випуск і охріневала. Мені було 20 з чимось і таких людей не зустрічала 🤣
Я думаю вона за росію була чи є