ЗдесяЯ• 10 июля 2024

Кто регулярно ищет по квартире очки, телефон и т.п.

Вы теперь тоже и в поисках фонарика или переносной лампы так же бегаете? я да
Відповів всім• 10 июля 2024
Ні, я дружу з головою

ПробілНеПрацює• 10 июля 2024
Нередко ищу по квартире телефон. Фонарик или переносная лампа мне ни к чему. Я не в Украине. У нас нет отключений света
Чаюри• 10 июля 2024
Це я. Бігаю в пошуках всього. Телефон, слава Богу, знаходиться з фітнес браслету, а все інше бігай хатою шукай. Заздрю жінкам, у яких все на своїх місцях.
Українська зірочка• 10 июля 2024
Надо приучить себя класть вещи на место, тогда не будет такого квеста найди вещь :).
Ключи сразу на крючок. Телефон на тумбочку :)
Этожзвяздаяегообожаю• 10 июля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
и зачем вы об этом нам сообщаете?
ПАЦАНКА О• 10 июля 2024
Ооо, моя мама. Постоянно ищет телефон и зарядку
Ковбой Хагис• 10 июля 2024
Ключи от квартиры периодически ищу, сегодня нашла их в холодильнике... вероятно, пришла из магазина и с продуктами сложила туда... Пол дня искала, вечером дочь нашла случайно...
А вообще да, заметила, что стала забывать что и куда положила, особенно если тороплюсь или пытаюсь сделать несколько дел одновременно...
ПробілНеПрацює• 10 июля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
и зачем вы об этом нам сообщаете?
Просто так
ЛісАпетная• 10 июля 2024
Только телефон иногда ищу, но это просто - нужно нажать кнопочку на часах и телефон даст сигнал.
Но я себя отдрессировала ложить все вещи на место - зашла с дом, ключи подвесила на ключик, очки засунула в сумку.

100%• 10 июля 2024
Телефон шукаю регулярно, а з лампами такого нема. Розвісила-розклала по встановленим полицям, ганяла спочатку домашніх, щоб на місце клали і зараз порядок. Бо в темряві шукати лампу те ще задоволення.
Майструю крила• 10 июля 2024
Зарядку от часов часто теряю в квартире. Один раз так где-то закинула, что так и не нашла. Пришлось новую купить
100%• 10 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Я навушник днями знайшла, який минулого літа загубила.
Причому за батареєю, де я точно тоді шукала
Love_Love_Love_• 10 июля 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
и зачем вы об этом нам сообщаете?
Теж цікаво
Божа кульбабка• 10 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Ні, я дружу з головою
Это самовнушение
Извините
Чаюри• 10 июля 2024
Ответ для100%
Я під диваном знайшла, але вже не треба, бо купила нові. Не знаю, як вони там опинилися.
Love_Love_Love_• 10 июля 2024
Автор, навіть самій безнадійно безалаберній особі можливо привчити себе до порядку
100%• 10 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Я просто дійсно не розумію, як. Я там і прибирала постійно, і батарею мила. Яким чином я могла його не помічати не розумію. Або він десь застряг, а зараз випав. Такє шось
Метровий сантиметр• 10 июля 2024
Маленький фонарик - любимая игрушка детей. Никогда нельзя найти. Теперь таких фонариков 4. Все равно никогда нельзя найти.
Божа кульбабка• 10 июля 2024
Телефон не ищу - звоню на него. А вот ключи, а теперь и осветительные приборы...
Но уже рефлекторно к вечеру фокусируюсь: где лампа )

Чаюри• 10 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Неможливо. Може, як ніхто не відволікає то ще да, а як весь час тиркають щось від тебе хочуть, зосередитися не можна, то не до порядку, мене днями малий так задовбав, що я на касі пробила товар і пішла без оплати, вже вдома втямила, що не сплатила, поперла назад з торбою, там уже мене зустріли))) Кажуть, ото Ви відповідальна, молодець. Ага, відповідальна, ’вкрала’ торбу продуктів.
Love_Love_Love_• 10 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Можливо, я така була, я на стільки задовбалась все шукати, що стала просто регулярно викидати хлам, все ставити по місцям, а з часом ще 42 рази подумаю як лишню ганчірочку до хати принести
Love_Love_Love_• 10 июля 2024
Ответ дляЧаюри
В мене зараз телефон не затикається ще на різних мовах, але якось вдалося себе організувати
Карамелька• 10 июля 2024
телефон буває шукаю. окуляри ні. лягаю спати кладу під ліжко, прокидаюсь, беру з собою у ванну, вмилась, вдягла окуляри, цілий день не знімаю бо не бачу без них.
ліхтарик не шукаю, по всій квартирі натикані лампи з датчиком руху.
Чаюри• 10 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви, мабуть, просто уважна. Я і в школі все губила, дідусь їздив на велику, шукав мою хустку, а вона висіла на дереві як прапор, хтось знайшов і прив´язав. За дефіцитом уваги неможливо взяти все на контроль.
Чаюри• 10 июля 2024
Ответ дляКарамелька
Найвищий пілотаж шукати окуляри, коли вони на тобі.
Муууумие• 10 июля 2024
Ні, стала у вітальні на скляному столику складати всі причиндали для освітлення.
Love_Love_Love_• 10 июля 2024
Ответ дляЧаюри
Та то нормально, я шукаю телефон коли по ньому говорю
ГЛЮкоза• 10 июля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
С очками так не выйдет. Их часто приходится снимать, когда переодеваешься, когда умываешься, когда надо что-то рассмотреть вблизи. Снял , положил рядом, через минуту забыл и в итоге ищешь полчаса наощупь, так как без очков на расстоянии вытянутой руки все расплывается.
Хочу наколоти губи• 10 июля 2024
Тільки телефони.
Смурфетта• 10 июля 2024
Пришлось обзавестись таким количеством, чтоб не бегать и не искать. Кухня, ванная, туалет лежат светильники, в каждой комнате на люстре висит фонарик из красного маркета, в холле гирлянда из юска, у входной двери лампа с датчиком движения. Следит, чтоб все было заряжено, муж. Куча мелких светильников-фонариков переехали детям в игрушки)))