Королева Сарказма• 10 июля 2024

Нравятся женщины постарше. Я девушка

Нравятся только женщины постарше . Я девушка. Что со мной? Только не осуждайте
Allemagne• 10 июля 2024
Или троллизм или лесбиянство.

Куда ж без меня• 10 июля 2024
Це 60+, 70+?
Курочка-чубаточка• 10 июля 2024
Нормально.Кому-то девушки нравятся,кому-то парни.
Кто постарше любит,другие помладше.
В чем проблема-то?
На сколько старше?
автор Королева Сарказма • 10 июля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Це 60+, 70+?
Нет ,30-35
Розбещена цяточка• 10 июля 2024
Чим Вам чоловіки не вгодили?)) Ви оце б відмовились від сексу з чоловіком (якби був Вам до смаку і сам запропонував)??
ДелиВерка• 10 июля 2024
Що вам конкретно подобається в жінках на що звертаєте увагу?
автор Королева Сарказма • 10 июля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Всім не вгодили, вони мені дуже неприємні. Відмовилася б
Курочка-чубаточка• 10 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Нет ,30-35
А вам сколько?
автор Королева Сарказма • 10 июля 2024
Ответ дляДелиВерка
Манера поведінки, авторитарність, харизма, зовнішність . У деяких є якась особлива жіночність і притягательність

Розбещена цяточка• 10 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Не вірю)). Гормони своє беруть. То у Вас в голові засіла якась образа на чоловіка чи огида. Розберіться у собі трохи, потім все стане ясно, чому жінки кращі.
ДелиВерка• 10 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Можливо ви б хотіли це в собі мати, тому звертаєте увагу?! Я звертаю увагу на них більше чим на чоловіків на вулиці. В чому одягнені, яка зараз мода. Але в спальні я хочу тільки чоловіка. І жінок не переношу, після спілкування з ними на роботі розумію як тяжко чоловікам у цьому світі😂
Конотопська відьма• 10 июля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
чета ржу. железобетонное мнение, правильное и верное, единственное непогрешимое.
п.с. знакома с такой дамой. сказала, что с самого детства себя осознавала иной. никаких обид, гормоны в порядке. так что нефиг пытаться сову натянуть на глобус. надо быть немножечко просвещеннее в наше-то время, что ли