долой_лама• 10 июля 2024
Дратуюсь на дитину
Іноді хочеться її аж вструснуть, не знаю від втоми чи ні, в когось таке було? Їй лише 10 міс, повинна дарувати любов а останнім часом мене просто бісить. Не треба порад віддати бабусям. Воно їм і даром не треба прийде пограється і все. Це мій обов´язок тому майже рік я з нею сама
Я в дамках• 10 июля 2024
Так вам нужен отдых, это понятно, вы устали. Почему не можете себе организовать пару дней перезагрузки. Я так делала, 4-5 дней в месяц каждый месяц, это очень помогает
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляЯ в дамках
Дитина ні з ким не лишається. Тато військовий. Теж приїде, не грається, навіть в душ не схожу поки не засне, готую з нею на руках
Простецкая• 10 июля 2024
Кожен раз коли хочеться труснути дитину. Усвідомлюйте що проблема у вас, а не у дитини.
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляПростецкая
Я це розумію
Саджу все зарання• 10 июля 2024
Дальше буде гірше. В мене перший зрив стався коли дитину було півтора року і вона не хотіла вклажадати на обідній сон. Дві години я колисала на руках потім жбурнула на диван і пішла за айкослм, вона ридала. Я пишу і мені страшно що я таке могла вчинити. Пишу і ненавиджу себе. Після того зриву ми винайняли няню( я розповіла чоловіку все бо боялась і дуже себе ненавиділа) тільки допомога вирішить питання ваше, більш нічого.
Простецкая• 10 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Я це розумію
Можливо потрібно відпустити частину обовязків.
Манєж.
Перестати бути ідеальною мамою. Робити тільки те що що не можна не робити
Пропити вітаміни
Манєж.
Пропити вітаміни
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Я з народження трясла її на своєму ліжку і вона заплакала, досі відчуваю провину, бо зробила не боляче але дитина відчула цю агресію
Миллениалка• 10 июля 2024
Так, а чего на 10-го ребенка злится? Ничего не изменится, если вы будете психовать и злиться. Он просто маленький, беспомощный. Вы - его мир на данный момент. И игрушка, и еда, и возможность походить, и высказать свое недовольство. Все это вы. Поэтому это бесполезно: злиться.
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляЧавонадо
Возьмите няню на пару часов в день. И отдохнете
Я відпочиваю поки вона спить годин 4 в день, цього мало
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляSo_so
Это от истощения нервной системы. Если помощников не предвидится, то нужно пересмотреть подход.
Зачем Вы готовите с ребенком на руках? Ребенка на пол, дайте ему возможность познавать в мир, туда же кастрюли, крышки, поварешки. Всё можно брать в рот, не нужно намывать полы.
Довго не сидить сама
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляSo_so
Это вопрос привычки. Мои на полу с одного месяца, они не знали, что можно по другому.
Та отож. До носилась вважала дитина повинна на руках, закричить, біжу
ЗдесяЯ• 10 июля 2024
У мене інша ситуація - я собі не дозволяю навіть подумати так про дитину. Тобто ніжність, м´яко пояснюю і все таке. Але.. Те, що я собі не дозволяю, воно дуже погано виливається з інших боків. Якщо на мене глянути, я наче вже із дурки вийшла. Але до дитини завжди спокійна. Дуже на свою маму агресую те, що не можу на дитину і на чоловіка вилити.
Чоловік тиран, то навіть якось не так подивитись на нього не маю права, бо починаються розборки.
Ось і все. Вважаю, що мама, яка показує своїй дитині, що вона може бути і виснажена і зла, це якраз психічно здорова мама. А та, яка як я, постійно говорить ніжні слова, обіймає, цілує, але закриває свої справжні емоції, що вже виснажена вкрай, от це не добре.
У мене тупо таке в голові формулювання - я не можу показати дитині, що я втомлена, або роздратована, бо це буде значити, що я втомилася від неї.
хутряна володарка• 10 июля 2024
Боже, оце ваше «аж вструснуть»😱 Себе, блін, вструсніть. Дійсно проблема в вас та вашій голові, причому тут дитина. І нах такі народжують. Бідне маля
Коко Шанель• 10 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Ви не одна. Всі мами через це проходили, проходять чи будуть проходить. Ваше ц роздратування зрозуміле. Потрібно буде відновитись. А делегування, хоча б іноді, все ж таки гарна річ. Потрібно шукати варіанти, а не бути в дитячий позиції. Якщо не батьки, то подруга, сестра, кума, сусідка і т.д. Чоловік нехай оплатить.
ЗдесяЯ• 10 июля 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Дитина була вже не на гв?
хутряна володарка• 10 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Скотина!!! Баньте
Ответ длядолой_лама
Это очень вредно для развития ребенка. В 10 мес моя ползала по всему дому, не догонишь, вставала везде где могла, ходила вдоль опор, ходила держась за толкатель, у неё своя жизнь кипела.
На фото видно эту штуку для ходьбы.
Лошадка тоже, очень занимательно.
На фото видно эту штуку для ходьбы.
Лошадка тоже, очень занимательно.
Мурзилка• 10 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Скотина!!! Баньте
Так у женщины послеродовая депрессия может быть, крыша поехала, муж на войне. Хомяки от стресса вообще своих детей схавать могут
Это проблема, что у нас нет нормальных курсов для молодых мамаш или хоть какой-то системы поддержки..
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Навіщо живете з тираном? Я збираюся від такого йти
ЗдесяЯ• 10 июля 2024
Ответ длядолой_лама
Також збираюсь, але потрібно назбирати гроші.
долой_лама
• 10 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Аліменти
Мурзилка• 10 июля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так проблема в том, что бесплатно действительно чужое дети на долго никому не нужны. А платно, культура нянек и сиделок у нас плохо развита. Вот люди и сходят с ума от этих орущих какающих комков радости
Саджу все зарання• 10 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Дитина була вже не на гв?
Моя була на нутрілон і з двох місяців
пані Солоха• 10 июля 2024
Отдайте на усыновление в детский дом.вы не здоровы,зачем и себя и ребенка мучать