Не чіпай - вб ю• 10 июля 2024

Петиція для усунення Єрмака з посади

https://chng.it/DHncfpfX5c

Поширю ще раз
lilu502• 10 июля 2024
Вірите, що усунуть?🤔

Sleepyhead• 10 июля 2024
Ви це серйозно? Він в нас по факту є президентом. А на папері президентом є Зеленський.
Rukola1• 10 июля 2024
Придумають 100 відмазок, щоб лишити його при владі (
Nathalie27• 10 июля 2024
Звільнять Єрмака і як заживемо…🙃
maramenska• 10 июля 2024
а какая причина?что с ним не так?благодаря ему освобождены с плена наши люди и дети украденные россией.пока не все.назовите причины
Sleepyhead• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
какая вы наивная
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSleepyhead
какая вы наивная
ну объясните причину.

Sleepyhead• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
ну объясните причину.
Если кратко: он пророссийский чиновник.
Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
ну объясните причину.
Удалено администрацией...
maramenska• 10 июля 2024
и тишина..ну то смысл всего этого.или мертветчук с петей в методичках не прописали?
Кава з перцем• 10 июля 2024
В мене вилітає сайт, коли намагаюся підписати.....Це ж не перша петиція..дивно, як її ще зареєстрували...Зеленський ніколи його не звільнить
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSleepyhead
Если кратко: он пророссийский чиновник.
ясно.то есть работает на врага?типа крот?а доказательства?это очень серьезное обвинение.я у бабушек на лавке тоже проституткой была..
Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Точно. Скиньте свою методичку. А я вам 100 грн на криптогаманець. На вашу російську картку , нажаль, не зможу)
Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Чого була? Є і будете
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
а что случилось?кацапы тягают у себя на болотах видео и цитаты именно порохоботов.и радуются как дети и ржут!партия порошенка работает на врага?
Кава з перцем• 10 июля 2024
При спробі поділитися(вона обов’язкова). вилітає сайт
Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Блін, Манька, ну хто тебе в люди випустив
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Удалено администрацией...
Кава з перцем• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Це не Манька, а Бурьяна під підкриттям

Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляmaramenska
Удалено администрацией...
Ой, а хто всі?)
Це так приємно
Santa_n• 10 июля 2024
Ответ дляКава з перцем
Це не Манька, а Бурьяна під підкриттям
Так різниці ж ніякої
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
ой не лепите эти лепаки.со мной это не проходит
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Чого була? Є і будете
это для меня как комплимент.мне не 18 лет.
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Чого була? Є і будете
а вам с россии через крипту мертветчук переводит?я так поняла.вы так разбираетесь в запрещенных переводах из россии.
maramenska• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
терпите.придется
maramenska• 10 июля 2024
так что с ермаком.никто ничего не знает. тогда зачем петиции?
maramenska• 10 июля 2024
значит не такой он и плохой если кривого слова о нем даже ботня не скажет
Кава з перцем• 10 июля 2024
Підписала))) Поширьте у ФБ
Nathalie27• 10 июля 2024
Ответ дляSanta_n
Чого була? Є і будете
А якщо серйозно, то які докази роботи Єрмака на рашку у нас є?
автор Не чіпай - вб ю • 10 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Вам недостатньо того що його батько колишній ГРУшник кацапії? І що він ще й досі там живе і ніц не змінив навіть за часів війни?
Ви правда вважаєте що такі люди мають право обіймати такі посади як займає Єрмак та тим більше - втручатися в керування країною?