Броніки для Моніки• 11 июля 2024

Хтось робив операцію на колінному суглобі з діагнозом гонартроз 3 ст?

На скільки складна операція? Де робили і скільки приблизно коштувала? Скільки тривала реабілітація?
Заздалегідь дякую🙏
Куколка-мяуколка• 11 июля 2024
Автор, а какую сумму вам озвучили? Замена суглоба?

автор Броніки для Моніки • 11 июля 2024
Ще поки не озвучили(
Иванка Бур• 11 июля 2024
Заміну пропонують вже при 4 стадії. А при 3 ще можна на гіалуронці попригати. Тільки її теж є різні види. Відносно дешевий препарат можна і не відчути. А є дуже ефективні. Тільки треба з нормальним лікарем радитись, а то вони колоти не дуже люблять. Краще ж суглоб замінити.
автор Броніки для Моніки • 11 июля 2024
Ответ дляИванка Бур
дякую за пораду
Incol• 11 июля 2024
Цікавить аналогічна операція. У мами проблеми з коліном, лікар одразу ’хоч завтра прооперуємо’. Але у мами є проблеми з щитовидною і антитіла зашкалюють, ніхто цим не цікавився. Мама почала розпитувати жінок, які зробили подібну операцію. У однієї все більш-менш позитивно. Інша тривалий час жменями їла пігулки, щоб не було відторгнення ’чужого суглобу’. Після цієї інфи ми вирішили ще чекати.
Буду вдячна за рекомендації лікара і відгуки про ціну.
автор Броніки для Моніки • 11 июля 2024
Ответ дляIncol
ну а чекати-це терпіти біль? чи ви якось медикаментозно лікуєте і підтримуєте поки?
Иванка Бур• 11 июля 2024
Заміни суглобів зараз поставлені на потік. Їх роблять багато де. Київ, Чернівці, Харків, Дніпро, Золотоноша, Полтава, Кременчук. Це я перерахувала те що сама знаю. Ціна питання залежить від декілька факторів. Це і вартість імпланту, вони від різних виробників і мають різну вартість. І допвитрати як то операційний пакет, подяка лікарям. Можуть ще страховку нав´язати. Все це в сукупності веде до певного здорощання. Я робила операцію в жовтні 23р, обійшлося в 95т.грн., знайома робила там же в лютому цього року, то вже на 20т дороще було. Реабілітація у всіх по різному. Але всі хто прооперувався зі мною в один час, то нормально бігають. Я ні, в мене куча інших проблем, які кістки з´їдають. Але те що мені стало краще то факт. Я хоч тепер рухатись можу.
автор Броніки для Моніки • 11 июля 2024
Ответ дляИванка Бур
Боже, які ціни! Я в шоці!
Иванка Бур• 11 июля 2024
Ответ дляIncol
В мене теж проблема зі щитовидкою і мене лікар не взяв на операцію поки ендокрінолог не дав добро. Прийшлося півроку щитовидку приводити до ладу, хоч вона мене і не турбувала. Але лікар мені сказав що я можу і з наркозу не вийти, тому з цим треба бути уважним.

Иванка Бур• 11 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Боже, які ціни! Я в шоці!
Хіба ж то ціни?! Я в 2016р міняла кульшовий в інституті Сітенка, обійшлося 5т.доларів., а зараз вдвічі дешевше. То я просто щасливчик що нікуди не поїхала, робила вдома, значно зекономила. І умови в лікарні були значно кращі ніж у Харкові. І спокійніше. До речі в Чернівцях, приватна клініка Ангельхольм, там значно дороще. Хоч її і хвалять, але ж.
Кіма кепка• 11 июля 2024
120 т.Не довга реабілітація.все добре.Треба другий вже
Incol• 11 июля 2024
Ответ дляКіма кепка
А де робили і хто лікар? Ціну десь таку називали теж.