Ща как дам• 12 июля 2024
Чи могла чистюня викликати псоріаз на долонях? Чи можна назавжди ввести в ремісі
Місяці три мала необережність почистити чистюнею без рукавиць і чи то співпало чи ні , але почались висипи на долонях
Сьогодні була в лікаря і сказав , що псоріаз
Сказав не паритись цим і поменше читати , помастити маззю 3-4 тижні , на сонце і все пройде
Він впевнено говорив і підбадьорив
Але перед очима люди з цією хворобою , в котрих все виглядає дуже печально і я прям бачу це перед очима і дуже боюсь цієї хвороби
Я розумію, що треба вже це прийняти якось і жити з цим , що може в мене легка форма і все пройде , але страх присутній чи дійсно можна завести в стійку ремісію і що ця болячка не дасть ніколи про себе знати ?
Він впевнено говорив і підбадьорив
ГЛЮкоза• 12 июля 2024
Ответ дляСобака сутулая
Пузырьки водянистые маленькие появились ?
А эти пузырки от чего?. Периодически появляются. Чешутся
Вкаблучках• 12 июля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Да,с той справились,другую аутоиммунную (кожную)приняли и живем.Но дебюту способствуют стрессы,при псориазе в том числе.Поэтому не накручивайте,это не приговор.
Витилиго?
Вчителька з мікрорайону• 12 июля 2024
боже, а шо всі знають що таке ’чистюня’ шо ніхто не питає??
Аннуитет• 12 июля 2024
Псоріаз - аутоімунне захворювання і не виникає від миючих засобів.
Не виліковується. Тільки є надія на ремісію.
Бляшкі не схожі на псоріаз, тому я б пішла на додаткову консультацію до іншого лікаря.
Не служанка• 12 июля 2024
Ответ дляОйЙой
Не тошните.знаю.это не псориаз
Поражаюсь, как какая то домохозяйка без образования уверенно перечёркивает диагнозы врача
220В• 12 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Ой краще б він помилявся , я б навіть не сердилась ) але чого воно зараза не сходить три місяці
І то на одній долоні було , тепер іншу обкидало , але вже більша зона ураження
в мене екзема була, то на одній руці, то потім на іншій почалась, було й по черзі, й на обох одразу. допомагав целестодерм прозорий. але остаточно позбулась, коли почала робити маски для рук, у вигляді рукавичок, всередині крем чи щось таке. я купувала різні, тож якусь конкретну не напишу. спробуйте, гірше точно не стане.
на майбутнє бережіть себе, користуйтесь гумовими рукавичками
220В• 12 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
я не користуюся, але з назви зрозуміло, що то якась побутова хімія
Ні грама• 12 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Отак виглядає , я все сподівалась , що це якийсь лишай чи екзема
Чоловік каже ще сходити до іншого лікаря
Але ходила на Саксаганського до Остапенка , його багато хто радив , то не знаю чи варить ще до когось йти і не довіряти йому
Я також у нього була і неправильно діагностував,ю мене, краще до Заруцької ( наче правильно написала прізвище) . От вона дійсно гарний лікар
Летала_НаМетле• 12 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Я звісно дуже надаюсь
Але і лікар кваліфікований по відгукам
Чому ви думаєте , що це не воно?
Він під лупою дивився
І був впевнений що це псоріатичні лусочки чи якось так він назвав
Сказав , що це не екзема 100%
Але і лікар кваліфікований по відгукам
Чому ви думаєте , що це не воно?
Він під лупою дивився
Сказав , що це не екзема 100%
Странный врач.
Если сказал что при псоре не париться, пару раз мазнуть чем то и все ок будет.
Псор- это очень серьезное, тяжёлое, системное заболевание.
И на всю жизнь. С разнодолгими ремиссиями.
Смените врача.
Летала_НаМетле• 12 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
А чому ви такі впевнені ? На що це вам схоже ? Чи ви лікар ? Я звісно хватаюсь за помічник Надії
Сходите ещё к другому врачу
Собака сутулая• 12 июля 2024
У меня такое на бытовую химию на любую. Врач сказал это аллергия. Мне помогает крем ген. На псориаз не похоже вроде у вас.
Ща как дам
• 12 июля 2024
Ответ дляСобака сутулая
У вас воно схоже виглядало ? І як довго трималось після користування хімією ? Могло пару місяців протриматись ?
Ща как дам
• 12 июля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Странный врач.
Смените врача.
Ну в принципі з того , що я читаю про захворювання , то підтримую його що паритись і не треба і переживати , бо ще більше буде треба вести максимально розслаблений спосіб життя в забити болт на багато що
Ща как дам
• 12 июля 2024
Ответ дляНі грама
Дякую , сходжу
А вам він що поставив на вірно?
КарамбОлька• 12 июля 2024
Ответ дляЩа как дам
Але ось знайшла тему на порадниці, що Остапенко поставив не вірний діагноз дівчині і псоріаз
Хочеться сподіватися, що і мені не вірно , навіть буду готова його розцілувати )
Никто ж не говорит,что Остапенко не может ошибиться,но среди других он нормальный врач.Когда-то случайно мужу поставил правильный диагноз уролог(красный плоский лишай),а одна известная врач,которая учавствовала в телешоу сказала:гипергидроз.К слову,некоторые кожные болезни и стоматолог может определить.