Тоскующая• 12 июля 2024

Вам було страшно їхати вперше на авто самій?

Поруч з чоловіком їзджу пару тижнів, не щодня.
Сьогодні треба їхати самій на його машині, вона в нього здорова. Такий страх мене паралізує. Їхати недалеко, парковка там є.
Але ж рано чи пізно треба починати
Це всіх так колотить чи рано мені ще?
Ніколи не збрешу• 12 июля 2024
Страшно, но не до паники.

ЖующаЯКонфету• 12 июля 2024
Пока ехала, все как в тумане (я про эмоции), а как вышла из авто, руки затряслись
Липка-прилипка• 12 июля 2024
Конечно, и не один раз.
Трейдер кріпти• 12 июля 2024
У мене теж так було. Маршрут знайомий, багато разів їздила ним, чоловік був штурманом) Але перед першим самостійним виїздом я не спала всю ніч. Звикнете згодом. Удачі!
K.Yurchenko• 12 июля 2024
Я ещё и бампер разбила в первую свою поездку. Да, было страшновато.
Mrs.Sexuality• 12 июля 2024
Ну як страшно))) не так і страшно, але було відчуття, ніби я олень на дорозі
Страшно було, коли потрібно було проїхати 4тис км по незнайомому маршруту, декілька країн і двоє дітей у салоні, ще й стара машина, а за спиною тільки 1,5 року водіння.
Але й там все добре склалося.
Снежнакомка• 12 июля 2024
У вас є можливість зробити пробний виїзд самій рано вранці ?
Я виїздила в вихідні о пʼятий вранці - машин нема, людей нема
Так і тренувалася
Катастрофа• 12 июля 2024
Нет, страшно не было, поехала в субботу утром по пустой дороге.
Куда стремнее было позже, оставляла свою машину в автосалоне на мелкий ремонт, на замену не было равноценной машины и мне дали очень дорогой совершенно новый автомобиль, который был больше моего в 2 раза. И я на 5 месяце беременности)
Нормально доехала))
Стріляний птах• 12 июля 2024
Страшновато немного было, да. Хотя я ехала, когда на улицах было очень свободно.

А второй раз самой пришлось ехать на следующий день, в жуткую непогоду, сильный снег с дождём и сумерки. Вот тогда было страшно, правда, в основном, когда уже приехала. Это было так утомительно, что кроме как на то, чтоб вести машину, ресурса не было)

П´яна вишня• 12 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Але й там все добре склалося.
Какая Вы умница!
автор Тоскующая • 12 июля 2024
Дівчата, це ж мені треба документи на машину мати з собою, да?!
100pudov• 12 июля 2024
Страшно не те слово, тому поруч завжди возила великого плюшевого ведмедя, коли страх пройшов, дала мішці спокій)
ОдинРазНадетое• 12 июля 2024
Нема людей ,які не боялись ) лише ступінь страху у всіх була різною
Букет троянд• 12 июля 2024
Так страшно, що ще пів години після поїздки пульс в шиї шурував від адреналіну