Їду до тітки в Германію як біженка, чи можу я самостійно оформитись в 17 років і що для цього потрібно?
Uebersetzerin• 12 июля 2024
Во всех странах до совершеннолетия нужен опекун, который будет ставить подпись вместо родителей
Германия не исключение
Родители должны обратиться к нотариусу и оформить соответствующее заявление на представление интересов ребенка
Германия не исключение
Борисфенка• 12 июля 2024
Можете. Потрібно, щоб тітка зробила вам прописку в своїй квартирі. Далі вам все розкажуть, пару місяців будете папери оформляти.
ku4eravaku4erava• 12 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Чого це раптом?
Сейчас есть ограничения на въезд несовершеннолетних без взрослых,
Борисфенка• 12 июля 2024
Ответ дляku4eravaku4erava
До 16 років є, старше - нема.