ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024

Щось невідоме((((

Добрий день, мамусі. Може хтось бачив щось подібне? Вже декілька днів з´являється в різних місцях, поодиноко і збільшується, запалене. Наш педіатр вчора все скинув на алергію, але воно бугорочок тверденький і щось не дуже схоже, тим паче в таких місцях, як на фото. Хочу сходити до іншого, але вихідні заважають. А до понеділка посивію від невідомості. Дякую за будь - що, раптом теж хтось зіштовхувався.
Непогодка• 13 июля 2024
Коксаки, ветрянка?

заварний look• 13 июля 2024
Кусает мошка какая-то
кураГАЛЯ• 13 июля 2024
Щось вкусило може? Памʼятаю теж таке було, але я не заморочувалася і причину не шукала. Ручки такі 🥰 в мене троє діток вже дорослих, коли малявок бачу-так хочеться їх потіскати ))
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляНепогодка
Коксаки, ветрянка?
Коксаки не розумію,що це. А вітрянка бути не може, в мене старший не болів ще, і його б зацепило. Та і лікар би сказала. Воно не водяне,а тверде. Дуже схоже як наче на бородавочки внутрішні, але маленьке. Педіатр розвела руками і сказала алергійне
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ длязаварний look
Кусает мошка какая-то
Думаєте?
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
🤗 Та візуально наче нічого нема, але ми дуже любимо прогулянки вечірні, вона спить так класно у візочку.
Рекламама• 13 июля 2024
Это аллергия, у меня иногда бывает такое же
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Воно саме пройшло у діток? Я б з радістю, якби не з´являлись нові пухирчики де не де. По тілу за три дні їх штук 6-7
Кукарачка• 13 июля 2024
Фенистилом может помажьте и не переживайте

автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляРекламама
А на що ж може бути? Ми на гв, я стала більше харчуватись, але почала вводити вже давненько інші продукти,щоб звикала потихеньку, а сипануло тільки ось.
Кукарачка• 13 июля 2024
У меня недавно у ребенка такие странные бугры были на теле еще с точкой внутри, тоже тему создавала, здесь написали мошка укусила и точно так и оказалось
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляКукарачка
Педіатр сказала не мазати,бо це в крові. Краплі едермік приписала.
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляКукарачка
А як вашу тему знайти, може ви теж фото викладали, для порівняння б. Ви просто мазали і все?
Всіх підсаджую• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Такая рука сладенная пухлая
Курочка• 13 июля 2024
А от чего тут седеть до понедельника?
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Такая рука сладенная пухлая
Так, ми не худенькі і такі няшки)
Всіх підсаджую• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так, ми не худенькі і такі няшки)
Я просто мам,которые родили во время войны и выносили уважаю,низкий вам поклон,здоровья,нервов и спокойствия вам!
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляКурочка
А от чего тут седеть до понедельника?
Бо вперше таке на очі. Алергія була і зовсім інша на вигляд. А це дійсно якісь підшкірні пухирі
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Дякую🥰

Кубик Рубика• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Щось кусає
Курочка• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы слишком тревожная мама.
Это укусы. У детей они могут выглядеть совсем не так, как у взрослых
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляКурочка
Вы слишком тревожная мама.
Може бути, але просто ж дуже шкода, вона малесенька. Щоб без наслідків.
Кукарачка• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну смотрите сами, я бы помазала
Кукарачка• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Да
Дівка в намисті• 13 июля 2024
Очень даже известное)
Тучные клетки, или мастоциты, происходят из соединительной ткани человека. Функции тучных клеток многочисленны, к ним относится продукция биологически активных веществ (гепарин, гистамин, серотонин и др.), предполагается участие тучных клеток в процессах воспаления, свертывания крови.
У моего ребенка проявлялись на фоне паразитоза, например.
автор ПоЗиТиВнАя • 13 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Очень даже известное)
Який паразитоз, комахи? І що ви робили?
Дівка в намисті• 13 июля 2024
Вы можете хоть обмазаться мазями, они даже могут уйти на время. Но, будут появляться опять, если причина их возникновения так и останется в организме.
Из собственного опыта, советую проверить ребенка на паразитов.
У нас начали появляться до года))) чем только не лечили. Потом дошло чуть ли не до астмы. Говорили - аллергик.
Гага Газу• 13 июля 2024
Сироп Еріус дайте.
Дівка в намисті• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Який паразитоз, комахи? І що ви робили?
Глисты🙈
Дівка в намисті• 13 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Сироп Еріус дайте.
Да, на время снимет симптомы, так как в них гистамин, но, это не лечение.