ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2024
Щось невідоме((((
Добрий день, мамусі. Може хтось бачив щось подібне? Вже декілька днів з´являється в різних місцях, поодиноко і збільшується, запалене. Наш педіатр вчора все скинув на алергію, але воно бугорочок тверденький і щось не дуже схоже, тим паче в таких місцях, як на фото. Хочу сходити до іншого, але вихідні заважають. А до понеділка посивію від невідомості. Дякую за будь - що, раптом теж хтось зіштовхувався.
Вчителька з мікрорайону• 13 июля 2024
Якщо ви в місті - на вихідних є приватні клініки. Можливо дерматологу показати
Люблю кетчуп• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Може бути, але просто ж дуже шкода, вона малесенька. Щоб без наслідків.
Скорее всего это укусы, но педиатр права, что это в крови, уточните по дозе и какой лучше сорбент, чтоб помочь организму вывести это
ПоЗиТиВнАя
• 13 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Глисты🙈
Ось просто ні з того, ні з сього раз і така реакція? Вона веде себе як завжди, ні температури, ні зуду. Навпаки, ще більш грайлива
Да будет так• 13 июля 2024
Точно такі висипи були, з´являлися постійно і в різних місцях. Алергія була. Тепер у мене два пральні порошки. Один звичайний, а інший, той, що підійшов для прання дитячих речей. Причому не всі дитячі підходили, прийшлося спробувати купу різних, щоб підібрати той, від якого не сипало. Навіть, якщо простирадло було випране не в тому засобі, з´являлися плями.
Дівка в намисті• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А какая еще нужна реакция?
Я ж вам ничего доказывать не буду. Ваш ребенок, что хотите, то и делайте.
Вы написали, что что-то неизвестное. А это очень даже известное явление)
Из Кукуева я• 13 июля 2024
Сивіти і бігти негайно до лікарів нема потреби. То всього цятка на шкірі - організм з чимось бореться - чи то укус, чи дерматит. Фігня.
Задихається, температура 40, сильний понос - тоді бити на сполох.
ПоЗиТиВнАя
• 13 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
А какая еще нужна реакция?
Спасибо
ПоЗиТиВнАя
• 13 июля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Я в принципі розумію, але зазвичай з цяток зачасту вся зараза і починається.
заварний look• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Думаєте?
уверенна,мошка,жигалка,блохи да что угодно,наш весь покусанный и дома и на улице,брызгаем всякими жидкостями,но все равно
Белая и пушистая• 13 июля 2024
Не думаю, що це коксакі. Мій малий хворів, то там температура і біль в горлі був, якщо дитина грається і нормально поводиться, то це не інфекція. Покажіть дерматологу, або онлайн консультацію замовте.
Чаклунка-ведунка• 13 июля 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Коксаки не розумію,що це. А вітрянка бути не може, в мене старший не болів ще, і його б зацепило. Та і лікар би сказала. Воно не водяне,а тверде. Дуже схоже як наче на бородавочки внутрішні, але маленьке. Педіатр розвела руками і сказала алергійне
На спеку таке з´являлося у моїх дітей. Саме проходило, нічим не обробляли, просто гигиєна. Як прищі на обличчі, коли людина потіє, пил, спека.., так і у малят.
Раздражевская• 13 июля 2024
Может быть контагиозный моллюск . Покажетесь не педиатру, а дерматологу.
Виннипуховна• 13 июля 2024
Ответ дляРаздражевская
Теж на молюск подумала, єдине у моєї дитини на долонях не було висипу
Тут как тут• 13 июля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Очень даже известное)
Тучные клетки, или мастоциты, происходят из соединительной ткани человека. Функции тучных клеток многочисленны, к ним относится продукция биологически активных веществ (гепарин, гистамин, серотонин и др.), предполагается участие тучных клеток в процессах воспаления, свертывания крови.
У моего ребенка проявлялись на фоне паразитоза, например.
Не мелите чушь