Дівчатка, поділіться досвідом в кого флюороз і кому робили композитну реставрацію на двох передніх різцях. Мені сточили трохи емалі і покрили композитним матеріалом. Протрималось 6 років тепер потускніло. Хочу переробити. Але питання зараз мені 26 років, скільки разів за життя я зможу це перероблювати? Адже як я розумію буде ще стачуватись емаль зуба. Чесно хочеться плакати, в 20 років фігню зробила з зубами 😭😭😭 якщо є стоматологи дайте пораду.
Мені світять коронки?
Подвійна веселка• 13 июля в 18:23
Ответ дляАнна-9594
Можливо в майбутньому доведеться😭хочеться відтягнути цей процес
Почему боитесь?
Зубачистка• 13 июля в 18:29
Ответ дляАнна-9594
А скільки вам років? І на яких зубах? Консультувались з лікарем ?
Зараз 40. Так само передні верхні. Але я ще відносила брекети і вже на всіх зіпсували емаль(( Так, з багатьма консультувалась. Пломби і композитні або сколюються, або жовтіють, тому краще вініри
Зубачистка• 13 июля в 18:31
Ответ дляАнна-9594
По-перше це не дешеве задоволення, не буде свого зуба. І коронки теж стоять 10-15 років
Я боюсь коронки. Поставила один імплант з коронкою, все під нього залазить, не зручно і як щось не моє. Все ж вінір це просто накладна на свій зуб
Ответ дляЗубачистка
А брекети носили спеціально перед вінірами? І будете на всі зуби вініри робити? Скільки часу вони можуть служити?
Шальная коклетка• 13 июля в 18:59
Тільки вінири. У вас вже зіпсована емаль, яка різниця. Тепер бережіть кореневу систему.
Ответ дляШальная коклетка
Ну почекайте, мені ж не повністю зняли емаль. Зішліфували не багато.
Я от не розумію так багато людей роблять реставрації із різних причин, а потім всі ставлять вініри? Просто цікаво
І хіба не можливо під мікроскопом акуратненько зняти фотополімер і покласти новий ?
Шальная коклетка• 13 июля в 20:30
Ответ дляАнна-9594
Звісно, можливо. Обновити другий раз можливо.
Ви просто одразу про коронки.
Последний вагон• 13 июля в 21:39
Ответ дляАнна-9594
Чому не буде. Сучасні коронки з цирконію чи кераміки не потребують навіть видалення нерва, бо знімається тонкий шар
Козачка• 13 июля в 22:00
Покажите фото, пожалуйста.
Что у вас потускнело.
У меня реставрация простояла 17 лет, с 26 до 43. Переделала в прошлом году.
Надеюсь, ещё столько простоит.
Вы правильно рассуждаете, что надо максимально сохранять свои ткани зуба.
Мне полностью материал не снимали, соответственно, и эмаль не трогали по всему зубу, только там, где нужно было.
Что у вас потускнело.
Надеюсь, ещё столько простоит.
Ответ дляКозачка
Покажите фото, пожалуйста.
Что у вас потускнело.
Надеюсь, ещё столько простоит.
Что у вас потускнело.
Надеюсь, ещё столько простоит.
А де робили? У вас, яка була початкова проблема? І покритий весь зуб?
Козачка• 14 июля в 00:32
Ответ дляАнна-9594
Делала в Киеве, у одного и того же врача.
У меня передние резцы поражены кариесом, хотя мама все время следила, делала, что могла на то время. Технологии и материалы были не те.
Мне поставили первые фотополимерные пломбы, наверное, ещё в прошлом тысячелетии.
Но они темнели, пришлось покрывать все передние зубы.
Зубачистка• 14 июля в 18:09
Ответ дляАнна-9594
Думала будуть лише брекети. Але виявилось що зуби стерлись + брекети зруйнували емаль (про це чомусь не попереджають) і тепер зовсім не подобаються, стало гірше, лише вирівнялись. Тепер розумію що потрібні вініри. Доведеться ставити на всі, тому що жувальні або відсутні, або міст, там будуть коронки.
Ніби-то 15 рокіа повинні стояти. Мій попередній міст стояв 13 років і стояв би ще якби не розпиляли його щоб посунути зубний ряд
Зубачистка• 14 июля в 18:11
Ответ дляПоследний вагон
Тобто не видаляють нерв як раніше? А якщо щось станеться як тоді діють?
Последний вагон• 14 июля в 18:17
Ответ дляЗубачистка
Можна акуратно через коронку просверлитись до нерва і видалити.
Зубачистка• 14 июля в 18:20
Ответ дляПоследний вагон
Ух ти, я не знала, що так можна) Тепер зрозуміло як турки ставлять все одразу за 9 днів, а я їм не вірила, думаю як це вони можуть все скрізь видалити, вирвати при необхідності і тут же поставити все