Шукаю стакан• 13 июля 2024
Анафілактичний шок після знеболювального уколу при лікуванні зубів.
У когось було ?Я все життя лікувала зуби з анестезією,ніколи не було проблем,а зуби у мене пролічені майже всі.А сьогодні мені вкололи укол,але зуб при сверлінні ще болів.Лікар добавила з іншої сторони,і через хвилину я зрозуміла,що мені погано.Потім почали німіти трохи ноги і руки,стали важкими.Потім якесь оніміння в тазу ,почало трусити. Якийсь жах.В мене ніколи не було алергій,чому ж так сталося?
Вельми шановна• 14 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Мені спочатку нашатир дуже давав в ніс своїм запахом, але потім я його майже вже не відчувала.
Мне имплант ставили, предупредила сразу о своей проблеме. Стоматолог нашатырем перчатки смазал, ассистент мне постоянно давал им дышать еще и мне в руки вату с нашатырем дали 🙈
Косметолог мне либо ноги высоко поднимал, либо что то сладкое давала, сахар может падать. В такие моменты у меня сильно падало либо поднималось давление.
задумчивая мордочка• 14 июля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Стрьомно (
Все скінчилося ок ?
Так. Адреналін, декса, супрастин, виклик швидкої. Ми готові були, бо пацієнтка алергік.
задумчивая мордочка• 14 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Не дай боже до такого на прийом попасти, й не отримати допомогу адеватну. Ви розумієте що людина не всі симптоми описала, а ви діагноз поставили одразу. Щось у мене є сумніви що ви лікар
Я не ставила діагнози. Читайте уважно: за симптомами не АШ.