Шукаю стакан• 13 июля 2024

Анафілактичний шок після знеболювального уколу при лікуванні зубів.

У когось було ?Я все життя лікувала зуби з анестезією,ніколи не було проблем,а зуби у мене пролічені майже всі.А сьогодні мені вкололи укол,але зуб при сверлінні ще болів.Лікар добавила з іншої сторони,і через хвилину я зрозуміла,що мені погано.Потім почали німіти трохи ноги і руки,стали важкими.Потім якесь оніміння в тазу ,почало трусити. Якийсь жах.В мене ніколи не було алергій,чому ж так сталося?
Не заздріть тьоті• 13 июля 2024
Ой, да давление у вас упало. Или не поели нормально, или из-за жары. И тахикардия

Семенівни сусідка• 13 июля 2024
просто сильна дія
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2024
Вам поставили именно этот диагноз и оказали помощь?
Или вы себе сами додумали?
автор Шукаю стакан • 13 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Или вы себе сами додумали?
Лежу в лікарні,лікарі сказали.
автор Шукаю стакан • 13 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Що цікаво,тиск був нормальний.
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Що цікаво,тиск був нормальний.
Это странно. При анафилаксии давление падает конкретно.
Може ще третю?• 13 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Лежу в лікарні,лікарі сказали.
Так запитайте в лікарні що це і від чого сталося
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2024
Аллергия может проявиться в любом возрасте и на то, что раньше её не вызывало.
Поэтому любая анестезия - это риски. Только люди об этом забывают.
Кицюююня• 13 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Лежу в лікарні,лікарі сказали.
Да, будто ще в 2000 , 30 мин відкачували, після того тільки в приватні хожу

Гуляю босоніж• 13 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Що цікаво,тиск був нормальний.
Никакой это не анафилактический шок по этим симптомам.И запомните-давления нормального никогда нет при шоке.Оно всегда запредельно низкое.
Ну и врачи,вот это налечат.
Позитивна• 13 июля 2024
Я не пойму так вы там сознание потеряли что ли
Не заздріть тьоті• 13 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
Що цікаво,тиск був нормальний.
У вас точно не анафилаксия. И через сколько вам давление меряли?
Alex_Kri• 13 июля 2024
Клінічні критерії діагностики анафілаксії
Анафілаксія є дуже ймовірною, якщо є один з трьох варіантів клінічної
симптоматики:
Варіант А: на тлі її гострого початку (від декількох хвилин – до
декількох годин) визначають три наступні критерії:
1) ураження шкіри, слизової оболонки, або шкіри і слизової оболонки
одночасно (наприклад, генералізована кропив’янка, свербіж, набряк губ, язика,
язичка);
2) дихальна недостатність (наприклад, задишка, дистанційні сухі хрипибронхоспазм, стридор, зниження максимальної швидкості видиху, гіпоксемія);
3) знижений АТ або супутні симптоми дисфункції цільових органів
(наприклад, гіпотонія, непритомність, нетримання сечі).
Варіант Б: одразу після контакту з ймовірним алергеном (від декількох
хвилин – до декількох годин) визначають два або більше наступні критерії:
1) ураження шкіри, слизової оболонки (наприклад, генералізована
кропив’янка, свербіж, набряк губ, язика, язичка);
2) дихальна недостатність (наприклад, задишка, дистанційні сухі хрипи,
бронхоспазм, стридор, зниження максимальної швидкості видиху, гіпоксемія);
3) знижений АТ;
4) супутні симптоми дисфункції цільових органів (наприклад, гіпотонія,
непритомність, нетримання сечі);
5) стійкі шлунково-кишкові симптоми (наприклад, спастичний
абдомінальний біль, блювання).
Варіант В: знижений АТ після впливу відомого алергену для цього
пацієнта (від декількох хвилин – до декількох годин):
а) немовлята і діти: низький систолічний АТ (із урахуванням віку) або
більш, ніж 30 %-ве зниження систолічного АТ*;
*Низький систолічний АТ для дітей визначається як менше 70 мм рт.ст. для дітей
від 1-го місяця до 1-го року; менше ніж (70 мм рт.ст. + [2*вік]) для дітей від 1-го
до 10-ти років; менше 90 мм рт.ст. для дітей від 11-ти до 17-ти років.
б) дорослі: систолічний АТ менше 90 мм рт.ст. або зниження більше ніж
30 % в порівнянні з базовим тиском людини.
Я_канеша_извиняюсь• 13 июля 2024
Просто побочка пошла+жара
LoroPiana• 13 июля 2024
Вам тепер треба з собою носити адреналін, спитайте у лікарів. Ті, хто пише що це не воно, ви знаєте що це таке, переживали? Якщо ні, не пишіть дурні
Аноним_1857• 13 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
То тільки ті, хто не знають про існування форуму Советчица, питають в лікарів))
задумчивая мордочка• 13 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
За симптомами у автора не анафілаксія.
автор Шукаю стакан • 13 июля 2024
Я не можу описати словами,все що я сьогодні пережила.Але лікар сказала, що із норм.тиском теж може бути таке,в мене проявилося по-іншому.
КоролеВешна• 13 июля 2024
У меня было : за секунду сильный отек лица, разрывающая боль и начала задыхаться. Реакция на гипохлорид. Еще неделю в маске ходила , потому что синяк на щеке остался.

Чемодан-Вокзал-Майами• 13 июля 2024
Ответ дляКоролеВешна
У вас тоже при лечении зубов и анестезии?
КоролеВешна• 13 июля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Лечила зуб, гипохлоридом промывали каналы зуба
LoroPiana• 13 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
За симптомами у автора не анафілаксія.
Ви лікар?
Вельми шановна• 13 июля 2024
У меня с начала войны начались проблемы, как только укол, становится плохо. Предупреждаю врача сразу, приготовить нашатырь. Видимо нервишки дали такой результат хотя ад пью.
задумчивая мордочка• 13 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Ви лікар?
Так. З анафілактичним шоком знайома.
Кнопкотиць• 13 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
симптоматики:
язичка);
3) знижений АТ;
непритомність, нетримання сечі);
абдомінальний біль, блювання).
Підтримую лікарю , але втрата свідомості і серцебиття теж неприємні симптоми.
Кажу про себе .
І доречі, кропив´янка, неможливість вдихнути , набряк губ, очей і горла раніше теж були , тому я б злякалася від втрати свідомості і зниження тиску .
Пацієнт тепер буде наляканий.
автор Шукаю стакан • 13 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
Мені спочатку нашатир дуже давав в ніс своїм запахом, але потім я його майже вже не відчувала.
Кнопкотиць• 13 июля 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так. З анафілактичним шоком знайома.
Бачили його на прийомі, чи у вас був ?
автор Шукаю стакан • 13 июля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Бачили його на прийомі, чи у вас був ?
Мабуть лікарі в реанімаційному відділені менше знають ніж ’лікар’ вище.
задумчивая мордочка• 13 июля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Бачили його на прийомі, чи у вас був ?
На прийомі
Christ1na• 13 июля 2024
Може вам новий препарат вкололи?