Є одинокі жінки до 65 роківз мінського масиву для інтимної дружби. Мені 40
Майструю крила• 13 июля 2024
А почему вам в самой первой вашей теме ещё и тайные нужны отношения? Чтобы 65-летние не ревновали самца между собой?
Кумедний ґудзик• 13 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Він від ТЦК ховається, скоріше за все.
Місто не вказав.
Мабуть, щоб тільки ті, хто знає, де той масив, йому і писали.
У першій темі теж мінімум конкретики було.
Місто не вказав.
Майструю крила• 13 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Він від ТЦК ховається, скоріше за все.
Місто не вказав.
Там написано ’без комерції і втручання в особисте життя’). Таке )) Вдома жінка не дає може.
Майструю крила• 13 июля 2024
Ответ дляAmulon
Удалено администрацией...
Зараз тебе прибере адмін швиденько. Підеш за кораблем зі своїм предметом інтимної дружби .
Кумедний ґудзик• 13 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
До цього якраз ніяких питань, зрозуміло написано.
Чи жінка є, чи просто ні сім´ю не планує, ні відносини, просто секс.
Він не написав про себе нічого, ну і яких жінок любить, дуже розпливчасто.
Ну і де він планує той секс взагалі.
Так можна дуже довго шукати.
Ну і де він планує той секс взагалі.
Так можна дуже довго шукати.
Невидимка• 13 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну і де він планує той секс взагалі.
Так можна дуже довго шукати.
Ну і де він планує той секс взагалі.
Так можна дуже довго шукати.
У його випадку довіку. Неврівноважений якийсь.
Кумедний ґудзик• 13 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Так, після коментів з матом на цьому форумі хлопові вже нічого не світить.
Кумедний ґудзик• 13 июля 2024
Ответ дляD_A_V
😂о сейчас чуваки понабегают - будут предлагать тебя трахнуть или дать тебе в рот большой член
Ви ж чоловік. Невже б у такий рот стали б пхати свого обсидіанового (чи якого там) жезла?
Колись чула розмову підлітків, і серед того було: ’Я свій *** не на смітнику знайшов’.
Впевнена, так думає більшість чоловіків.
Голена блондинка• 13 июля 2024
Я с любовниеом ( 35 и 41 ищкм третього в ммж на завтра хош, Если ты конечно не прям страшный
Рассказница• 13 июля 2024
Ответ дляСмурфик
До 65. Не переборчивый.
Просто в надежде сделать выборку побольше, чтоб хоть кто-то хоть как-то хоть где-то наконец-то дал ему
Рассказница• 13 июля 2024
Ответ дляAmulon
Секс без аідносин
У меня для этого секс игрушка есть. У нее большой, всегда стоит и гарантированно удовлетворил, главное менять батарейки вовремя
ГейСюда• 14 июля 2024
Ответ дляAmulon
Пишите Tg: @obil07 или dzp07@ukr.net
Автор, Вас реально в 40 возбуждают 60-65-летние?