Nadiyae• 13 июля 2024

Как бы вы реагировали, если бы у вас на лице весь день появлялась сыпь (прыщи)?

Утром, к середине дня еще подсыпало, к вечеру еще. Не шучу. Оказывается такое может быть..
Сыпь не лечится. Все разводят руками и не могут объяснить.
Христя в тiстi• 13 июля 2024
Умереть и не встать
Ужгород• 13 июля 2024
Хто ці всі?
Манка Я• 13 июля 2024
Всі- це хто?
автор Nadiyae • 13 июля 2024
Ответ дляУжгород
Хто ці всі?
Лікарі, дерматологи, алергологи..
Ужгород• 13 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Лікарі, дерматологи, алергологи..
Ви за півдня обійшли декілька дерматологів та алергологів і всі прямо не знають, що робити?
автор Nadiyae • 13 июля 2024
Ответ дляМанка Я
Всі- це хто?
Лікарі.
автор Nadiyae • 13 июля 2024
Ответ дляУжгород
Саме так, не знають.
За 4 місяці.
Манка Я• 13 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Лікарі.
А де саме і в кого ви встигли проконсультуватися? Які обстеження були ? Який діагноз ?
ЯяяКакаджамбо• 13 июля 2024
От жары?
Посудомойка• 13 июля 2024
У меня от новой косметики такое было.
автор Nadiyae • 13 июля 2024
Ответ дляМанка Я
Київ. Дерматологи, мабуть лікарів 8. Алерголог, гінеколог, ендокринолог.
Манка Я• 13 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Ну то вам же діагноз хоч під питанням поставили ? Напевно і лікування призначали
Добра, коли сита!• 13 июля 2024
Діагноз який вам ставлять?
автор Nadiyae • 13 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Діагноз який вам ставлять?
Розацеа.
Манка Я• 13 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Розацеа.
Хронічний процес який має хвилеподібгий перебіг і потребує постійного лікування і догляду. Спеціальну косметику , процедури , а в тяжких випадках -системні ретиноїди ( як і при акне) . А взагалі то з цим не комфортно (((((
Манка Я• 13 июля 2024
До речі тільки сьогодні слухала лікаря , яка при розацеа рекомендувала виключити певні продукти , оливки , копченості , гарячу їжу і т.д. ну це звісно до основної терапії
Ужгород• 14 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Розацеа.
Так шо ж ви пишете, що не знають, якщо у вас є діагноз? І терапію ж призначили, мабуть
Мона Лиза• 14 июля 2024
Ответ дляУжгород
Я 15 років так мучилась. Те саме було. Всі назначали лікування яке не допомагало+дієти+чистки. Жах
Блакитне небо• 14 июля 2024
Ответ дляNadiyae
Саме так, не знають.
За 4 місяці.
Автор сделайте 7-10 процедур УФОК уверяю, что ваша проблема исчезнет через 2 месяца после курса. Только делайте из Вены в вену. Из Вены в попу не такой действенный способ