Коли мовчу- приємна жінка• 14 июля 2024
І що, хтось вірить, що в Трампа по- справжньому стріляли?
Як на мене , дешевий спектакль для підвищення рейтингу.
Але цікаво, що дівчата із Штатів скажуть, які там настрої.
Результат:
вже голосів:
451 (69.71%)
Тю, Голівуд не вірить
196 (30.29%)
Так, справжній замах
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
У вас своя думка, у мене своя.
Для мене Зе це Трамп.
Шоу про ’зупиню війну’ прямо зараз.
Як??? - хз як
’Надо просто перестать стрелять’
Для мене Зе це Трамп.
Шоу про ’зупиню війну’ прямо зараз.
Як??? - хз як
’Надо просто перестать стрелять’
Як би демократи не вкрали перемогу у Трампа, то цієї війни не було б
При Трампу - ніколи
Бо Трамп , тримаючи путіна за яйця, казав йому, що якщо той полізе в Україну, то він буде бомбити москву
Вам портніков про це не розказує?
При Трампу - ніколи
Вам портніков про це не розказує?
СпайдерВумен• 14 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
На жаль, Трамп сьогодні виграв вибори.
Америка проголосує за шоу, як колись Україна за Зе
На цей світ чекає триндець
Трындец начался при байдене
Котики-муркотики• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
При Трампу - ніколи
Вам портніков про це не розказує?
При Трампу - ніколи
Вам портніков про це не розказує?
Трамп буде бомбити москву, а пуйло буде мовчати і плакати ’тільки не бомбіть! Я здаюсь! ’ Так по вашому?
Не забувайте, що рашка велика ядерна країна, яка подружилась з іншими ядерними придурками.
Чи ви з тих, хто думає, що рашка це суцільні дурні чмобіки, тільки чомусь перемогти ми їх не можемо.
Трамп це - третя світова і загроза ядерної.
Ось це і розказує Портников.
Агент Пинкертона• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
готовьтесь к тому что трамп ьудет президентом
вот и все
Та быстрее бы
Жертва интернета• 14 июля 2024
Кацапы нашли украинский след и уже подписывают снаряды ’ за ухо трампа’ , может и раша причасна
Мама Чели• 14 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Сказали, що два трупи. Хтось з простих смертних буде перевіряти ?
Действительно. А 100 тысяч человек массовки (и миллионы телемассовки) - все купленные.
сами знаете кто• 14 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
фото
Смешно :) Но ... какие же были конкуренты у Януковоща, что ’мудрый народ’ (тм) выбрал такое говно как Януковощ?
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ось це і розказує Портников.
Так це вже було
Трамп вже був президентом
Звичайно, я вірю інтерв´ю Трампа, де він розказує як говорив з Путіним, тому що за 4 роки Трампа Україна не втратила жодного метра своєї землі
А якраз при обамі і байдену, Україна стікає кров´ю
байден ( третій строк обами) пустив під ніж Афганістан і Ізраїль, на черзі Тайвань
США на межі громадянської, економіка спадає, імідж на дні - і все це байден- обама
Трамп вже був президентом
Пекельнi Борошна• 14 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
На жаль, Трамп сьогодні виграв вибори.
На цей світ чекає триндець
На цей світ чекає п.ць не з-за трампа чи х-ла а із-за Китаю. Вони своїми викидами душать усю планету
Кондуктор автобуса• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так це вже було
Трамп вже був президентом
Тобто, зараз, по вашому, Трамп просто поговорить з путіним в війна закінчиться. Так??
А те, що пуйло хоче наші територіі, а Трамп на дебатах вже сказав, що йому варіант пуйла не підходить. І що далі??
Яке розв´язання? Думаєте домовляться?
Катастрофа• 14 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Стійкості прихильників Трампа можна позаздрити. В них стріляють, а вони сидять і ще відосики знімають.
Дійсно люди зі сталевими нервами)
то не стойкость
Прилеты с балкона и шахеды тоже снимают.И это тоже не стойкость.
Пекельнi Борошна• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так це вже було
Трамп вже був президентом
Обама чи трамп пустив Афганістан??? Це трамп приняв рішення про видвід військових
Кондуктор автобуса• 14 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Так і було.
А при Байдені просто був заключний етап виведення.
Кондуктор автобуса• 14 июля 2024
Одне можу точно сказати :
От би хтось в пуйла так шмальнув)))
Тільки прицільніше
От би хтось в пуйла так шмальнув)))
Тільки прицільніше
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Яке розв´язання? Думаєте домовляться?
Оці ваші маніпулятивні запитання виглядають жалюгідними
Тепер вже ніхто точно не скаже, що зробить Трамп, я думаю, що справжні санкції, направлені на знецінення нафти і газу, посиляться і таким чином путін не матиме грошей на війну
А от, як ви виріте, що байден допоможе - це дійсно загадка
Strawberry-b61a• 14 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Та быстрее бы
быстрее можно - сразу собирайте чемодан в рашку. Вы можете уже туда выехать, вам даже помогут
Strawberry-b61a• 14 июля 2024
из фб
Який вдалий «замах»! Перед виборами, а не за рік, не за півтора, зачепило трошки вухо, щоб на обличчі була кров, наче в кіно, фото на фоні прапора США, який розмістили так, щоб ракурс був для історичного фото знизу вгору, наче у фотостудії, наче для обкладинок журналів! Снайпер секретної служби ліквідував горе-кілера лише тоді, коли той вже зробив постріл. Обов’язок того снайпера — ліквідувати тоді, коли кілер дістає зброю. 🤷♂️🍿 Майже біблейський сюжет: деякий час присутні на мітингу думали, що він вже мертвий, а він встав і стиснув долоню у кулак. Ісус Трамп.
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
байден
Так, при Трампові був розроблений план з поступового виведення військ а байден просто втік, покинувши на призволяще афганців і віддавши бойовикам озброєння на мільярди доларів
Різниці не бачите?
Байрактарна• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
А фильтрация в шереметьево?
Strawberry-b61a• 14 июля 2024
Ответ дляБайрактарна
А фильтрация в шереметьево?
ну пройдете, с вашими взглядами вы там еще и бонус получите, без шуток. вам главное побыстрее из Украины выехать в росию
Байрактарна• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
На основании каких ’фактов’ Вы сделали такое ’умозаключение’? Конкретно, пункт один, два ...
Кондуктор автобуса• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
В мене не маніпулятивні запитання.
Санкціі діяти не будуть! Бо це західні санкції. А часи, коли захід був самим потужним вже минули.
Все, що могли отримати від санкцій, вже отримали.
За рашкою тихо стоїть Китай і подає патрони.
А Трамп - це популіст і шоумен. Як колись був Зе.
Головне прокричати зі сцени ’я зупиню війну!’
Але ніхто не знає як!!
От ви зараз те саме написали. ’ніхто не знає, що зробить Трамп’
А тут два варіанти: або здатись рашці, або розв´язати ще більшу війну
Але ніхто не знає як!!
Тумба-юмба• 14 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Трындец начался при байдене
Это точно. Вспомните, как только этот старый хрыч пришел к власти,то сразу начал сунуть свой шнобак сюда и чертить всякие карты с военными действиями в Украине
Агент Пинкертона• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Если вам надо в рашку,то вы туда и уезжайте.
Strawberry-b61a• 14 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
вам, трамп друг хуйла = одно рябое. вы ждете трампа, значит и путина - я предлагаю вам не ждать а уже ехать
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
В мене не маніпулятивні запитання.
Але ніхто не знає як!!
Так, а що зробить найкращий друг України, байден???
Ще одну заяву, що путінське вторгнення до Києва не буде рахуватись вторгненням?
Заборонить взагалі стріляти в сторону москви?
Діждеться, що закінчаться вже і 16- ти річні українці?
Бо всі ці ваші заламування рук не переконують - реальність з точністю до навпаки, Оруелл в дії
Доречі, слабкість заходу якраз сталася при обамі - байдену
В одному ви праві - головним бенефіціаром всього цього піздєца є Китай, в команді з путіним і байденом
І Трамп ой яка кістка в горлі Китаю, дуже дивує, що ви цього не розумієте
Агент Пинкертона• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
От как раз при Трампе путин не оккупировал новых земель Украины.
А при вашем супер друге Байдене уже 20% в оккупации, тысячи мертвых, калек, сирот, бомжей и тд.
Это вам надо валить в рашку, потому что вы против того чтобы украинцы были живыми
Strawberry-b61a• 14 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
понимаете, после - не значит в следствии
такая простая мысль, уложите себе ее в голову
Война началась на потому что Зеленский и Байден, а потому что путин ее так распланировал
все пределно просто. и при трампе всю украину сдадут хуйлу. поэтому вместо того чтобы ждать путина на нашей земле, я предлагаю вам выезжать уже
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Как раз в связке байден - зеленский, путин и получил желаемое