Коли мовчу- приємна жінка• 14 июля 2024
І що, хтось вірить, що в Трампа по- справжньому стріляли?
Як на мене , дешевий спектакль для підвищення рейтингу.
Але цікаво, що дівчата із Штатів скажуть, які там настрої.
Результат:
вже голосів:
451 (69.71%)
Тю, Голівуд не вірить
196 (30.29%)
Так, справжній замах
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А хто нам зараз, коли дуже треба була зброя, ії блокував майже півроку??
Плювати Трамп хотів на Україну.
Він діє в своїх інтересах
P S. Ви мене просили написати ’правду’ , що каже аналітик. Я написала.
Тепер пишите ’переказ аналітики’
Звісно переказ. Ви ж просили))
Плювати Трамп хотів на Україну.
Він діє в своїх інтересах
Тепер пишите ’переказ аналітики’
Звісно переказ. Ви ж просили))
Ви це серйозно зараз?
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Плювати Трамп хотів на Україну.
Він діє в своїх інтересах
Тепер пишите ’переказ аналітики’
Звісно переказ. Ви ж просили))
Плювати Трамп хотів на Україну.
Він діє в своїх інтересах
Тепер пишите ’переказ аналітики’
Звісно переказ. Ви ж просили))
Так демократи і блокували все
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Котики-муркотики• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так демократи і блокували все
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Правда? Демократи?
Тобто, це через Байдена була заблокована допомога. Це він тягнув час?
Булькаю• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Правда? Демократи?
да, они ждали наш закон о мобилизации.
Его приняли и сразу дали помощь.
Котики-муркотики• 14 июля 2024
Ответ дляБулькаю
да, они ждали наш закон о мобилизации.
Его приняли и сразу дали помощь.
Кто они?
Демократы? Республиканцы?
Обе сразу?
Демократы? Республиканцы?
Обе сразу?
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Правда? Демократи?
А хто ж?
Ну, якщо розуміти, що демократи намагалися впихнути в пакети начебто допомоги Україні - з 60 мільярдів для України 5 розтягнуті на 10 років, а все інше - підтримка хуситів, хамасу, пінгвінів і т.д.
А хто заблокував ленд-ліз???? Не давши ні патрона
І нарешті, хто заборонив контрнаступ зсу, давши путіну можливість закріпитись на окупованих територіях півдня, де тепер гинуть сотні тисяч????
Мама Никитки-2• 14 июля 2024
Ответ дляАноним Советчик
Знаете, когда моему отцу диагностировали деменцию по тестам, он был в гораздо лучшем состоянии, чем Байден сейчас. А через несколько лет, с прогрессом заболевания, он стал похож на Байдена. Забывал слова, зависал, спотыкался, бессмысленный взгляд… Так что я прям вижу деменцию Байдена. И еще отец все больше и больше спал. Сразу после сна был огурцом, потом уставал и уже путался.
Я не в курсі, шо було з вашим татом. Ще раз. Лікарі в США діагностують в Байдена хворобу Паркінсона. Основні симптоми це притиснуті до тулуба руки під час ходьби, застигання з відкритим ротом, і шаркаюча походка.
Якби була деменція- фокс Ньюс першим би таких лікарів найшов і крутив би їх інтерв’ю 24/7
Деменція була в другого президента. Останні 2 роки каденції. І він вважається чи не найуспішнішим президентом- республіканцем за всю історію США. Я про Рейгана щас.
Мама Никитки-2• 14 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так демократи і блокували все
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Боже, дай мені терпіння
Це вже не витримує ніякої критики
Вибачаюсь, а коли Джонсон став демократом?
Мама Никитки-2• 14 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Правда? Демократи?
Ви розумієте рівень ? Нам з вами і в мріях такого не досягти
Аноним Советчик• 14 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
При болезни Паркинсона часто развивается деменция параллельно и я вижу ну сильное сходство в симптомах у отца и Байдена. Помимо прочего Трамп и не только постоянно предлагает Байдену пройти тест на когнитивные способности. Этот запрос игнорируется, потому что Байден его не пройдет, у него деменция 100%.
Поліпривіт всім• 14 июля 2024
Это правда.Никто из двоих не будет президентом.Оба выйдут из строя.Каждый своим путем
ФсеСама• 14 июля 2024
у них каждые выборы - новое шоу,нам то что? США могут себе позволить развлекаться...
Мама Никитки-2• 14 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Навряд чи Трамп вийде. В суботу з’їзд партії.
А от у Байдена ще півтора місяці на роздуми
Вилосипедниця• 14 июля 2024
Без будьяких сподівань
Нажаль, кагебістська аналітика портнікова і Ко перемогла здоровий глузд
Сумчатая кошка• 15 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Без будьяких сподівань
Чому ви думаєте, що Портнікова - кгбіст?
Вилосипедниця• 15 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Это ближе всего к истине
Демократы никогда не допустят Трампа - это их смерть
Крах путина, дно для Китая - они не могут этого допустить
Поэтому, пойдут на всё и к сожалению, американцы не до конца понимают эту угрозу, надеясь на выборы, как всегда было в США
Вилосипедниця• 15 июля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ну , бывших не бывает
Вся его деятельность об этом говорит
Комиссия50%• 15 июля 2024
Наверное настоящий, но замахувач был мягко говоря не совсем адекватным потому и так вот все...
Поліпривіт всім• 15 июля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Байден болен.У него признаки деменции.И еще куча болячек.Он не вытянет.Трамп выйдет.Заставят
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Хто Трампа заставить? 🤣
Щас вся партія навколо нього об’єдналась. Навіть ті, хто не підтримуєте стоять і блеють слова підтримки. В штатах вибори не тільки президента, а й конгрес і 1/3 сенату. Непідтримка Трампа = вильоту з теплого крісла.
Мама Никитки-2• 15 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Это ближе всего к истине
Шта? Крах хуйла це дно для Китаю? 🤣🤣🤣🤣
Ви розумієте, українці читають новини з усього світу і навіть впн не потрібно.
Навіть кацапи визнають, що товарообіг між Китаєм ЕС і штатами в 8 разів більше ніж з кацапами.
А вторинні санкціі на банки Китаю: це такий рятувальний круг для Китаю
Люблю джаз• 15 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Так я про них же і кажу, судячи з голосування вище
Спочатку їх розвели на баригу, а тепер те саме з Трампом
Але вже пожалілися шанувальниці клоунів)))
Люблю джаз• 15 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Барига це зе тільки з підскоком. Ну а Байден - це старий дід який скоро забуде своє ім´я. Про Трампа мовчу. Нагоий тупий клоун який не відповідає за свої слова
Хочу на Балі• 15 июля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Наглий тупий клоун і теж старий дід. Не сьогодні - завтра теж буде мати деменцію і не тільки. Не розумію, чого в нього так вчепились, наче дійсно йому років 50😡 Психічно хворі люди, бо інакше їх не назвеш прикрашають свої будинки і машини гаслами в його підтримку, дивитись противно.
Люблю джаз• 16 июля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Повністю з вами згідна. Наче показилися. А українці взагалі, вже ж був і вже зрозуміли що він собою являє. Ні, знову спасітєля чекають. Одного вже рєшатєля який в очі подивиться, вже обрали, на черзі другий. Амеріканців може й можу зрозуміти, а наших ні