Треба ось так• 14 июля 2024
Як врятувати немовля від спеки?
Дівчата, я вже не витримаю морально.
Сину 5 міс, він лежить мокрий. Стогне уві сні. За ті лічені голини що дають світло вихолоджую кімнату, сама вже через це з хворим горлом. Постійні гойдалки температурні. Не уявляю як дитині.
Знаю, що в маленьких складна терморегуляція, йому не можна перегрів. А як тоді бути? Цей тиждень аномальна температура буде, якщо нема світла, не включиш кондиціонер, що робити? Як рятувати дитину? Страшно за нього
Ответ дляБолеИменее
Кто подох от отсутствия кондюков??? Кондюки появились массово только лет 20 назад. Даже у современного поколения 35+ их не было, да и сейчас у половины так точно нет (бабушка из Одессы дожила до 100+ лет без кондициогера) . Не преувеличивайте. Как раз от наличия кондюков проблем дополнительные могут быть. Вот у автора горло болит - сама ж написала!!! 35 град не экстремальная жара. Просто автору заняться нечем кроме как крыльями хлопать.
Прямо самознищення от вспотевшего младенуа.
я вам скажу кондиціонери є думаю не більше як у 20% населення. І немовлята виживають.
котопёс• 14 июля 2024
Ответ дляdulenok
Я жила в Узбекистане...там+45 легче переносится, чем тут +32..Там нет влажности. И они не укрываются мокрыми простынями
Конечно, везде легкотня, только не там, где мы сейчас. Что морозы -50, что жара под 50 - мечта просто
Глас_Народа• 14 июля 2024
Ответ длякотопёс
Где у нас морозы такие?
котопёс• 14 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Вы сравниваете жизнь в европейской столице с жизнью в узбекистанском горном селе? Мм, тогда уж в африканских сёлах рожают знаете как? А как живут в Индии бедняки? Норм,да..
Не прикидывайтесь. В Америке ураган прошел, в Техасе кажется, им только вчера свет дали, 3 дня света не было вообще никакого. И так же люди с генераторами сидят, а у кого их нет, сидят и поливаются холодной водой. Продукты с холодильника выкинули, ни кондера, ни интернета, телефоны заряжают в соседнем магазине, до которого ехать 20 мин и там есть генератор. И это не пустыня в Африке
Оно само купилось• 14 июля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Уявляю Вашу Флориду в кімнаті.... +40 і висока вологість
+23 у кімнаті, після 7 годин без електрики може бути до +27.
Цілком нормально.
котопёс• 14 июля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я? Ни разу подобных тем не создавала, зачем Ваши предположения? Жаль контактами работодателя поделиться?
Ну и ладно, скоро все поменяется,не долго осталось. Угадайте,кто будет крайний?)
Что поменяется? путлера ждете?
Дон Пэдро• 14 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
Цілком нормально.
Так, 23 це і не дарко. Взагалі не бачу проблеми
Меряю линейкой• 14 июля 2024
Страшно,но вентилятор с юсб купить не можете,значит не так страшно? Вряд ли ребенок так сильно страдает ночью,как вам кажется. Вы сами выросли , а ваши родители точно, обычной квартире без кондиционеров и вентиляторов.
котопёс• 14 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Где у нас морозы такие?
Везде, где все легче переносится
Оце так цабе• 14 июля 2024
я купила малюсенький бассейн, налила водички и каждые пол часа-час обмываемся там, у нас правда свой двор, но и в квартире бы поставила в комнате, и маленький вентилятор на павербанке всегда рядом.
Все будет, но потом• 14 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Підтримаю вашу думку
Якщо в тилу спекотно, а як хлопцям на передовій, або в госпіталях? Чи працівникам сг?
Треба ось так
• 14 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Блін, тут нарадять !
Яке ’ чим більше’? Серцю мало навантаження? То давайте ще, ага!
Давати пити воду з електролітами, невеликими порціями.часто але потроху. Розкладати поруч лід в мисочках , за дві години якраз встигає замерзнути чергова партія в морозилці.
Світла нема по 6 годин(
Треба ось так
• 14 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Меня раздражают исключительно мамки и их вымышленные страдания над вспотевшими младенцами. Я понимаю сложности жару например людей в больницах, врачей, стариков, те кто вынуждены быть на солнце и т.п.. Но автор просто от безделья мается.
Не хвилюйтесь за моє безділля. Я перепаковую хлопцям на передову по 20 коробок допомоги на передок. Мотаюсь по місту, в перервах заїжджаю годувати. Мама страхує з малям. То не хвилюйтесь за мій зайвий час. Вдома спека, південна сторона, пекло, задуха. У дитинки при народженні нюанси по серцю ставили, такі навантаження спекою не можна. Я страшно переживаю. І дивуюсь звідки стільки токсичних людей тут
Треба ось так
• 14 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Буде цікаво, почитайте трохи вище в гілці чим автор зайнятий і з вашими сарказмам. просто нафіг ідіть.
Копуша• 14 июля 2024
Але я вам співчуваю. У нас кондиціонер зявився якраз тоді,коли малий декілька ночей в спеку вищав майже постійно, возила його в калясці вночі по двору
Та_все_ок_будет• 14 июля 2024
Ответ дляПесиКот
Мочите пеленку и укрывайте его влажной пленкой, можно просто протирать его прохладной водой. Обязательно давайте пить воду, чем больше, тем лучше.
я бы добавила младенческих электролитов
Завтра не пью• 14 июля 2024
коли світло вмикають то сильно не вихолоджуйте кімнату, бо такі перепади температури ще гірше ніж просто спека.
купіть якийсь вентилятор від юсб невеличкий щоб ганяв повітря туди сюди, протяг зробіть.
Морожена_курка• 14 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
Беріть дитину з собою, вмикайте кондер в авто. Їдьте до парку в обід, пересиджуйте на повітрі.
БолеИменее• 14 июля 2024
Ответ дляТреба ось так
У всіх дітей є якісь нюанси. Але ті мами, в котрих дійсно проблемні малюки, так зайняті, що їм немає часу спостерігати як пітніє і кряхтить немовля і плодити про це теми на форумах. У автора час на це є. Значить проблема перебільшена в рази. Ну власне про що і сказали багато разів.
все по ГОСТу!• 14 июля 2024
Ответ длякотопёс
Люди как то живут в Узбекистане или каких нибудь других странах, где нет влажности и моря, зато жарища была всегда. И света в горах тоже нет, кстати и никогда не было.
Укрываются мокрыми простынями, много пьют
в горах прохолодніше, нема спеки як у долині))
котопёс• 14 июля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Никто там не живет, хоть и прохладно. Живут в низу, в долинах. А рядом хлопковые поля, или чайные плантации, еще и работают на них
Оно само купилось• 14 июля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Так 23 це тоді, коли є електрика і працює кондиціонер.
все по ГОСТу!• 14 июля 2024
Ответ длякотопёс
Там сухе повітря, нема вологості як у нас + вони народились в такому кліматі і звикли, тому легше переносять на відміну від нас
котопёс• 14 июля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не возможно привыкнуть к дискомфорту. Особенно, если люди болеют, метеозависимы, им болит так же, как и всем. А не - они привыкли, а мы нет. У вас тоже была чудесная возможность привыкнуть
все по ГОСТу!• 14 июля 2024
Ответ длякотопёс
Мова була не про хворіють і тд, а в загальних рисах. Ми звикли до помірного клімату, а вони до того в якому народились і легше переносять. Знаю узбеків, які живуть в Україні вже років 15, казали взимку, що раді, що останніми роками у нас зими тепліші)), а зиму 2013 року, коли були морози і відкопували люди машини у снігу, згадують до сих пір))
18 мнеУЖЕ• 14 июля 2024
Ответ длякотопёс
Что поменяется? путлера ждете?
А у вас аргументы закончились?))
Дон Пэдро• 14 июля 2024
Ответ дляОно само купилось
Ну тоді яким чином рятують мокрі тряпочки, не дуже зрозуміло. Бо коли 34 в квартирі, то тряпочки зроблять лише Флориду
Оно само купилось• 14 июля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Так не дають піднятися температурі вище, поки немає електрики.
На вулиці+35, панельний будинок, 9 поверх, сонце у вікна до 12:30.
котопёс• 14 июля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А украинцы не вспоминают?