Чи вірите ви Юлі, не дивлячись на її минулі політичні рішення?
Ответ дляДаксо
За її словами електрика має коштувати 97 копійок
Дуже чомусь нагадує 4 тисяч євро вчителям від самі знаєте кого.
Так було ж вже! Вона в 2014 року кричала що в Україні видобуток свого газу достатній, що от тільки дайте моя команда прийде до влади я зроблю газ для населення за копійки!
Nataliya Sichko• 14 июля 2024
По перше, як модна вірити цій..... По друге самі подумайте: реально навіть в квартирі побілку за 2 тижні не зробиш, а тут такий обєкт. Треба обладнання, запчастини, логістика, деякі заново будувати. Я знаю, що в Бурштині на місці тец голі стіни, можна сказати рівне поле
Ответ дляmymoly
Наведіть приклад чистих, чесних, достойних та проф політиків, або хоч експертів своєї справи
Таких напевно немає в природі. Але хоча би крайні випадки ’вибери мене і я забезпечу зарплатню та пенсію 4000 зелених, відбудую зруйновану енергетику за 2 тижні і т.п’ можна все таки зразу відкидати?
ellllena.ua• 14 июля 2024
А ещё она говорила летом 2008: ’Украина не на столько интегрирована в международную экономику, чтобы ощутить на себе мировой финансовый кризис’😂😂😂
Mira29-c3c3• 14 июля 2024
Ответ дляДаксо
Невже народ на це клюне?
Клюне.Можете навіть не сумніватися.
Апель-синка• 14 июля 2024
Ответ дляanna_2014
Звичайно, найправдивіша людина.
И даже охотно верим, что на те деньги, которая она уже украла у Украины, она все ТЕЦ самостоятельно восстановит за эти 2 недели!
nade4ka_cc• 14 июля 2024
Ответ дляdiana32
Десь в США загубився, разом з прикордонним парканом
До стінки їх би усіх
fox with matches• 14 июля 2024
на Зміівську та Трипільську виділили 1 млрд. Побачимо куди дінуться гроші. Кудрицький чи як того покидька з укренерго, заявляв що Трипільска- збиткова тец, добре що по ній в.....башили.
Але купу грошей отримали на захист та відновлення від зваходу...куди діли? питання..
де решта станцій? їх багато було передано україні...
итомирська громада отримала дві газопоршневі станції від американського агентства з міжнародного розвитку (USAID) загальною потужністю 1,6 МВт.
Одну зі станцій потужністю 600 кВт уже встановлено на об’єкті комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго».
Ця станція не лише вироблятиме електроенергію, але й забезпечуватиме теплом, що зменшить вартість гігакалорій для комунального підприємства.
Газопоршнева станція готова до експлуатації. Термін цілодобової роботи станції до першого капітального ремонту буде становити 8 років.
Також Житомирська територіальна громада в осени планує отримати ще кілька газопоршневих станцій потужністю 2 та 4 МВт. Енергетики та газовики незабаром розпочнуть підготовчі роботи для їх встановлення.
Отримання нових станцій є важливим кроком у зміцненні енергетичної інфраструктури міста та підвищенні енергоефективності комунальних підприємств. Це сприятиме покращенню якості надання комунальних послуг жителям Житомира та зниженню витрат на енергію.
fox with matches• 14 июля 2024
Ответ дляМанула
Цікаво, як довго українці будуть вірити усіляким пройдисвітам? Популізм наше все!
а зелене шобло - це хто? думайте зхоч трішки, що вони зробили з країною, експеримент у них, тварюк
fox with matches• 14 июля 2024
Ответ дляdiana32
в саміті брав участь, козел очкастий