Чи вірите ви Юлі, не дивлячись на її минулі політичні рішення?
Апель-синка• 14 июля 2024
Ответ дляnade4ka_cc
А де дружбан куля в лоб?
Жив-здоров и вполне упитан
Ответ дляTeonaa
Боже я вже не можу звідусіль читати хуєту (брехню)
Ну може і дійно такий брєд сюди не тягти…я ніколи жодну тему не критикувала із серіі «нафіга ви сюда це тянете». Та і цю в принципі не критикую
Але як же уже надоїла лапша
Вас в тему заходити і тим більше коментувати ніхто не змушує.
Як наче мені мені дуже подобається все, що висить тут в топі.
Ответ дляДаксо
А чого ви мені таким тоном пишете. Я наче написала доступно - що я не в образу і не нарікаю. А об‘єктивно кажу що одна тема «краща» за іншу останнім часом