Шкала Радощів• 14 июля 2024
У вас було таке, що повертались голодні з гостей?
Мядуза аля моргонер• 14 июля 2024
Ответ дляПенсіонер
Ще ще моя дружина таке дурне.
Той їсть таке,той таке,той п´є таке ,а той таке ....
Кожному з гостей окреме блюдо...,
Мене це бісить,мені шкода їїї,праці,часу..
А потім ще й обсирають,що сюди можна було покласти таке,а туди такий соус
Виски не такий,джин зараз в тренді інший.
А от вино ,дуже добре з інших виноградників
Я сказав ,не хочу нікого бачити
Кожному з гостей окреме блюдо...,
Я сказав ,не хочу нікого бачити
У меня тоже такие были, сходу как за стол сели начали дискуссию про то что кур нельзя есть, а я на горячее циплят тапака собиралась вынести. Старалась, готовила, но так и не поставила на стол
Весела моль• 14 июля 2024
Ответ дляЩебетушка
В мене донька раз пішла на ДН, прийшла і з порогу, що в нас є їсти?Питаюся, а що не було їжі на ДН? Каже, була, але всі салати з майонезом і піца домашня з майонезом і купою цибулі. А донька не їсть майонез і цибулю. Їла хліб. І це дітям було по 10 років і літо, навіть огірків і помідорів на столі не було
Значит надо было кормить перед днем рождения. Люди не обязаны подстраиваться под каждого.
Щебетушка• 14 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Я і погодувала після, просто для мене не нормально на дитячий ДН залити все майонезом причому в спеку. І на хазяйку, маму хлопчика я не ображаюся, свою дитину я і дома можу погодувати, просто дивно це для мене
Твоя космішна• 14 июля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Було 1 раз-з весілля знайомих)))
Сестра, я була на такому весіллі, правда ще в радянські часи.
Поки танцювала, то з тарілки щезла надкушена відбивна.
Сонячний зайчик• 14 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ластоноша• 14 июля 2024
Було. Весілля сестри в Криму в 2006р. в кафе без кондиціонера в + 36. Коли зайшли в зал, салати вже плавали в майонезі))) Я весь вечір пила лише воду і їла яблучка) А кримці були загартовані, їли, пили, танцювали
ЯкаКраля• 14 июля 2024
Было))
Я обычно, наоборот в гостях стараюсь мало есть. Но один др запомнился нам с мужем 🙈
Пригласили нас на шашлык, попросили дарить только деньги, ну ок)) Из еды был 1 кг мяса, помидоры, огурцы, хлеб и пачка или 2 сосисок. И это на 10 человек. Где половина парней🙈
Но больше удивило, что приглашающие хотели ещё домой взять мяса😅