Нетутешня• 14 июля 2024
Кто недавно на автобусе ездил через Краковец?
Долго ли проходили таможню?
Нетутешня
• 15 июля 2024
Ответ дляБорисфенка
Вчора хтось їхав, стояли 12 годин.
🙄
Какой кошмар!
Борисфенка• 15 июля 2024
Ответ дляНетутешня
🙄
Какой кошмар!
Кошмар - це 16-20 годин. Літом постійно так.
Стриптизерка• 15 июля 2024
В´їжджала в Україну через Краківець 11 липня, в черзі на виїзд стояло 17 автобусів.
Нетутешня
• 15 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Честно сказать, мне это ни о чем не говорит. Я не ездила автобусом и не представляю сколько нужно времени на проход одного автобуса.
Надеялась, что это максимум 4 часа, а оказывается это счастливый минимум(
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Навскидку доба в такій черзі. Один автобус - це мінімум година, зазвичай більше. Там окремо українська і польська митниці, на польській треба виходити з автобуса з всіма речами включно з валізами і йти на сканер, в черзі до сканера ходять митники з собаками, якщо собака щось знайде підозріле - ту сумку перебирають до найменших дрібниць (коли виїжджали - була свідком такої ситуації), на сканері теж можуть щось знайти і перебирають речі. За той час дуже детально оглядають автобус. Це все разом дуже багато часу. Коли ми виїжджали, в черзі перед нами було 3 автобуси, проходження кордону тривало 6 годин.
Нетутешня
• 15 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Бог мой! А как же в туалет сходить? Или воды купить, ну мало ли еще что
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Там заправка Окко через дорогу, на ній все є. А ще гори сміття вздовж дороги 🙁
Стриптизерка• 15 июля 2024
От якраз пишуть в сусідній темі, десь так воно все і відбувається. Лотерея, як пощастить, можна і не потрапити в велику чергу, але саме проходження трохи триває. Якщо поспішаєте, можна проситися пересісти в передні автобуси, якщо є вільні місця - беруть.