Смайликівна• 14 июля 2024
Морське око. Польща.
Плануємо поїздку на це озеро. Цікавить вартість проїзду на кінних повозках. Можливо хтось був недавно та може підказати. Потрібно розрахувати бюджет.
220В• 14 июля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
150 злотых на человека неделю назад или идти 3 часа в одну сторону
Это в одну сторону?
Смайликівна
• 14 июля 2024
Дякую за відповіді. Пішки не зможемо пройти, але і вартість 150 злотих дорого. Мабуть прийдеться відмінити цю подорож.
Жена_КотораяСтена• 14 июля 2024
Ответ дляЧарівна патика
Вроде 50 зл за человека платили в прошлом году.
50 злотих щось дуже мало,ми в 22 платили більше
Жена_КотораяСтена• 14 июля 2024
Ответ дляСмайликівна
Так там навіть піднявшись на конях,ще треба йти пішки,вони не привозять під саме озеро
Смайликівна
• 14 июля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так, я це знаю. Близько 2 кілометрів, ми це врахували.
Чарівна патика• 14 июля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мы вроде за 4х 200 зл платили.
Вся така шо куди там• 15 июля 2024
Були 1.06.24 . Туди 100зл з людини, а назад 50зл з людини. Коли їхали назад, навіть, чек видали. Не дивлячись на такі ціни, прийшлося ще й в черзі стояти . Черга була туди й назад. 20-30хв, але це був вихідний день. Вхід до озера теж платний.