Виннипуховна• 16 июля 2024
Poison Midnigh каким ароматом заменить
Что похожее есть
Фуліганка• 16 июля 2024
Я думала, купити підробку під цей аромат. Заходжу в маленькі точки де торгують ароматами по номерам - немає.
От нашо було знімати такий прекрасний аромат...
Я купила в зарі пачулі і троянду, якщо їх разом бризнути, то зовсім десь здалеку хвилин на 10, поки неприємна зарівська база не вилазить, можна відчути щось схоже
Виннипуховна
• 16 июля 2024
Ответ дляФуліганка
Дякую
Моль Моллівна• 16 июля 2024
Elle Ив Сен Лорен, и тот же парфюмер, для меня лично это пусть не 100%, но все же замена
Виннипуховна
• 16 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Спасибо,вроде пробовала