Колупалочка• 16 июля 2024

Порадьте в який готель можна поїхати з підлітком

Підлітком / 14 років. Готель не скучний, вечірні програми,щоб були. Бюджет до 130 тис. А, і головна, умова такі країни Туреччина, Греція, Хорватія, Кіпр. Осіння поїздка. Планую їхати автобусом, окрім Кіпра.
Стріляний птах• 16 июля 2024
Посмотрите, сиа планет ,в Сиде
marata• 16 июля 2024
Хорватія і готелі з програмами, ще й до 130 тис. - несумісні поняття. Шукайте Туреччину через агента
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Посмотрите, сиа планет ,в Сиде
Ні, Сіде відпадає, там немає гір під берегом. Але дякую
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляmarata
Є готелі де є розваги, але так їх дуже мало, згодна. Думала, може, хто знає. А то таки в 5-ти зіркових скукота ввечері зовсім
marata• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Це не 130 тис. коштуватиме там)
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляmarata
Це не 130 тис. коштуватиме там)
170 - 200?
marata• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
170 - 200?
Значно більше)
Стріляний птах• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
А для чего Вам те горы?
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляСтріляний птах
А для чего Вам те горы?
Для виду, є люди, яктм це важливо, я з таких
Нічна ненажера• 16 июля 2024
Вы прикалываетесь? За 130 штук издеваться над собой в автобусе. Вы легко на такой бюджет можете нормально авиа. Поезд до Варшавы и там самолет. Осенью цены уже пойдут на спад
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Какие именно развлечения нужны? Типа фаер шоу,мастер классы или концерты? У меня два подростка,им это не интересно, на пляже каяки,сапы, а вечером вай фай нужен)
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Концерти, танцювальні шоу
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ми прекрасно переносимо дорогу і любимо подорожувати авто, тому це не проблема, тим паче вже 2 рази їздили автобусом
Нічна ненажера• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Машина это другое, остановились где захотели и главное нет этих мерзких орущих детей в автобусе, а некоторые еще и в обосранных памперсах
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
В Турцию ехать 50 часов примерно...
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
В Турцию ехать 50 часов примерно...
Я їздила в жовтні, тому знаю про що пишу. У мене дуже позитивна поїздка. Дякую, але тема про пораду готелів.
Марс атакует• 16 июля 2024
Вокруг вас нет ни одного турагента, который бы по вашим критериям сделал подборку? Или вы думаете, что придя куда-то с готовым вариантом от Советчицы, вы получите скидку? Времена скидок закончиолись 24 февраля 2022 года))))
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Дякую за застереження, але тема про пораду готелів
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляМарс атакует
Розмова з людьми, поради збагачують інформацією, щоб зробити безпомилковий вибір.
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Турагенты вам больше подскажут. В пятерках в Турции,например,концерты рашкиных исполнителей. Вам такое надо?)
автор Колупалочка • 16 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Я ж не одну Туреччину написала
Чорнобаївка• 16 июля 2024
Ответ дляКолупалочка
Я ж не одну Туреччину написала
Вам лучше в турагентство обратиться наверное.