ФрекенБок• 16 июля 2024
Критична інфраструктура бронь
Підкажіть, будь ласка, який відсоток дозволяється бронювати на підприємствах критичної інфраструктури?
Дякую
Комиссия50%• 16 июля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
У нас 50% робітників та 100% вищих керівників
Главное руководство
Невидимка Майя• 16 июля 2024
Я працюю в енергетиці, з мого підприємства є декілька мобілізованих, але ще з 2022 року, однокурсника взагалі загребли за тих два тижні, що підприємство виробляло бронь. Він був заступником головного інженера і незадовго до того мав складну операцію на серці. Якогось з начальників відділів нашого обленерго також мобілізували на початку війни. Зараз ніби спокійно, але з тими, хто не зареєструвався, замкнене коло виходить - підприємство не може оформити бронь, доки вони не пройдуть військкомат, а вони не можуть заявитися туди з відомих причин.
ФрекенБок
• 16 июля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Витяг з резерву не приймають? Лише штрих код у військовому, я правильно зрозуміла?
Смячиком• 16 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
так
Ви сидя на раше, знаете конечно же лучше, что там у хохлов. Бессомненно
ФрекенБок
• 16 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Штрих это свидетельтво того, что данные уже в Обериге.
Если статус на обліку, вроде ж резерв+ равнялось военному билету с обновлением?
Так же у моего мужа на роботе,начальство и приближенне похватали бронь,а работяг,которым не хватило брони,обещаниями загоняют в тцк,суюбт липовый справки про бронь,типа идите,мы вам бронь дадим,но проблем есть,кто не имеет влк,не обновил данные,тот не попадает под бронь,а обновить допустим ВОС можно только в тцк,специально твари так сделали