Помилуйте мадам• 16 июля 2024

Син закордоном треба Резерв+?

Дівчата, у кого сини (18 років) закордоном, треба їх реєструвати в резерв+? Писали що хто не зареєструвався в резерві будуть присилали штрафи по місцю приписки.
Тріль!• 16 июля 2024
Для чого, він збирається служити?
Запасная спина• 16 июля 2024
Участь у експерименті в нас добровільна. Нащо воно вам треба?
Кусман Сиру• 16 июля 2024
Обновленная позабавить вас від штрафу, але,коли сина покличуть до ТЦК він прийде чи стане ухилянтом? А до ТЦК покличуть всіх оновлених обов´язково
Хвець-тець• 16 июля 2024
А що оновлювати, якщо навіть приписного немає? Чи у вашого є?
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
Аналогічна ситуація.
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Аналогічна ситуація.
От цікавить, як буде при поверненні в Україну згодом? Оновлювати нема що. Звісно їхати заради цього в Україну тупо. От що робити?
ЖивунаБагамах• 16 июля 2024
Племяннику 18. Не собирается никакие резервы, обереги, еПовестки, еВоенные кабинеты устанавливать. Зачем? Пусть штрафуют. Пусть забирают несуществующие имущество, пусть открывают судебные дела. Удачи!
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
Ми не поідемо. А далі час покаже.
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ми не поідемо. А далі час покаже.
Мій син повернеться в Україну. Не прям зараз, пізніше. Але тут бути не хоче
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
А він де?
Тріль!• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
А хто при здоровому глузді поїде в Україну?
Тріль!• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
В 60 років?
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляТріль!
В 60 років?
От вам треба влізти? В 20
Тріль!• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
От вам треба влізти? В 20
Збирається в армію?
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляТріль!
Збирається в армію?
Не ваше діло, хто й куди збирається
Тріль!• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
Не ваше діло, хто й куди збирається
У вас складно з причинно-наслідковими зв´язками
булоТАЙминуло• 16 июля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Якщо не обновить дані, після 16 липня він і так автоматично ухилянт.
ЖивунаБагамах• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
А він де?
В Польше
KrupinkaSs• 16 июля 2024
А если ещё понизят призывной возраст?И ваши данные уже будут у них ?Тогда будут уже реальные повестки слать.
Eva030330• 16 июля 2024
Даже если в резерв + сделать.
Все равно придет штраф, если не пройти мед комиссию.
Об этом писали много раз в новостях
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
В кого там вже голова болить?
Так, після війни, швидше за все, повернеться.
І так, зараз - ні.
Я не повезу людину з аутизмом, підвищеною тривожністю і слабкою психікою під сирени, вибачте.
Хоч сто фейлспалміа наставте мені ))).
Ми навіть украінську інвалідність не поіхали переоформлювати. І не поідемо до кінця війни, не говорячи вже про якісь там військові обліки.
мистерЛяпсус• 16 июля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Аналогично)
Оч@ров@Шк@• 16 июля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
В кого є свіже приписне 2020,2021,2022 роки,оновлюй - не оновлюй, вони всі є системі Оберіг і «на олівці у ТЦК», чекають свого часу.Перевірено особисто!
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
В кого там вже голова болить?
І так, зараз - ні.
Хоч сто фейлспалміа наставте мені ))).
А мені нащо ви це пишете? Мені якось фіолетово на вас
Khmelnichanka• 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
Вибачте, я не правильно зрозумвла Ваш коментар і понаписувала хєрні )))).Думала Ви про мого сина іронізуєте )))). Бо я про саого в вншій темі схоже писала. Голова плавиться ввд спеки :). Звиняйте ))))
Хвець-тець• 16 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Та ладно
Вилосипедниця• 16 июля 2024
У меня другой немного вопрос. Если парень находиться за границей, студент, в резерв + зарегистрировался то какой адрес он должен был указать?
автор Помилуйте мадам • 16 июля 2024
Ответ дляХвець-тець
Приписне є у нього, але його не продлили
автор Помилуйте мадам • 16 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Он учится в вузе за границей, или в Украине онлайн?
Вилосипедниця• 16 июля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
За границей