ПуГоФФка• 13 ноября в 20:28

Жарти через відрядження

Хеллоу, дівчатка!)
В компанії працюю більше року але кілька місяців тому мене підвищили, ну і відповідно нова робота вимагає відрядження кілька разів на місяць. Не скажу, що мені так подобаються відрядження, але заради зп та перспективи росту готова потерпіти. Тут вчора мої колеги кажуть: Таня, тебе ще чоловік не вигнав через відрядження? І це не перший раз таке чую стосовно того, що в мене ж чоловік і як я це погодилась їздити. А ще перед цим один з колег говорить мені: О, Вікторія Олегівна рада, що ти їздиш у відрядження і менше перетинаєшся з її чоловіком. До чого ці слова, взагалі не зрозуміла.
Дівчатка, хіба це так дивно виглядає, що я будучи в шлюбі погодилась на відрядження?
Советничаю тут• 13 ноября в 20:30
Реально какая-то странная фиксация у вас

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3775666
Шукаю стакан• 13 ноября в 20:37
До того що тупі, обмежені, заздрісні баби. Менше приватних розмов, все суто по діло, чітко і професійно.
Я би відповіла: мій чоловік не твоя справа, за своїм слідкуй
Кофе в лобби• 13 ноября в 20:40
Я так и не поняла,как вас зовут - Таня или Вікторія Олегівна?
Пишу, не читаю• 13 ноября в 20:42
В некоторых коллективах любят юмор с сексуальным подтекстом, в вашем случае намек на измены. Мне это тоже всегда было неприятно

Работала с женщиной которая это классно пресекала, она любила разговоры про секс и у нее не было тормозов в этом плане, такие коры мочила, что при ней просто уже боялись как-то шутить на эту тему
автор ПуГоФФка • 13 ноября в 20:58
Ответ дляШукаю стакан
Але це хлопці)
Шукаю стакан• 13 ноября в 21:00
Ответ дляПуГоФФка
Але це хлопці)
Просто змініть стать в моїй відповіді.
миссДавеча• 13 ноября в 21:35
Ответ дляКофе в лобби
Вона Таня. А Вікторія то та, яка має чоловіка і рада шо Таня подалі від чоловіка🙄
Куда_бежать• 13 ноября в 22:07
Доля то правды в их словах есть..
автор ПуГоФФка • 13 ноября в 22:18
Ответ дляКуда_бежать
Доля то правды в их словах есть..
Яка саме?
автор ПуГоФФка • 13 ноября в 22:19
Ответ дляШукаю стакан
Просто змініть стать в моїй відповіді.
Дякую
Куда_бежать• 14 ноября в 00:59
Ответ дляПуГоФФка
Яка саме?
Ну мне нафиг не нужен командировочный... Может кого то такое устраиволо бы...меня нет
автор ПуГоФФка • 14 ноября в 07:38
Ответ дляКуда_бежать
Та мене теж не дуже))