Реверанс• 16 июля 2024

Застава внесена. Червінського не випустили

Петро Порошенко
Не міг чекати, тому вся застава у розмірі 9 мільйонів гривень за свободу Романа Червінського внесена ще вранці.
Сподіваюся, що після року знущань та незліченної кількості судових засіднь — він сьогодні буде на волі.
автор Реверанс • 16 июля 2024
Такі зараз часи, що українці українців в Україні у України з полону викупають.
Всі причетні до цеї ганьби,горітимуть в пеклі разом з путіним.
Закрити і катувати Героя України в Україні.
москва вам аплодує

автор Реверанс • 16 июля 2024
Петро Порошенко
1 ч. ·
Учора ми всі зраділи: герой-розвідник Роман Червінський нарешті має право вийти на волю.
Суд припинив майже півторарічне знущання та призначив суму застави для його звільнення. Щоб не гаяти ні секунди, зранку ми з Мариною переказали 9 000 000 гривень на рахунок суду ВЛАСНИХ КОШТІВ. Наголошую, жодних дотацій від будь-кого в мій фонд не надходить. Банкова знову бреше своїми телеграм-каналами в російському стилі «славянского мальчика».
Сьогодні о 14 годині Романа мали відпустити з-під варти. Але цього не сталось — він так і не зустрівся з родиною та друзями. Про яке верховенство права та справедливість може йти мова!?
Звертаюсь до влади: негайно звільніть Героя Червінського, як цього вимагають закон та справедливість! А небайдужих українців прошу: друзі, зараз дуже потрібна ваша підтримка для боротьби проти свавілля. Єдність має бути довкола патріотів і Збройних Сил України.
Bransoletka• 16 июля 2024
Хтось сумнівався, що ця влада ’кине’ зі своїми обіцянками?
Bransoletka• 16 июля 2024
До речі, куди це вони Порошенка не випустили на днях? До США на якесь запрошення...
Sova splushka• 16 июля 2024
Ці зелені тварі скоро переплюнуть рашистів у цинізмі. Ті хоча б чужих вбивають, а ці - власний народ.
Sova splushka• 16 июля 2024
Ответ дляBransoletka
На з´їзд Республіканської партії, де були представники десятків країн. Відсутність нашої країни там - це фактично неповага до цієї партії, і до США в цілому. Якби ж хоча б хтось інший замість Порошенка поїхав від влади, але ні, ніхто.
Чомучка• 17 июля 2024
А чому не випустили? Під яким приводом?
автор Реверанс • 17 июля 2024
Ответ дляBransoletka
До республіканців,причому було погодження за 3 місяці.Їм не потрібна перемога України.Аби не Порошенко,путіна за ворога вони не вважають