66сезон666серия• 17 июля 2024

Львів - Перемишль поїзд

Поясніть хто купував квитки, бо я не розумію вже нічого. Пише всюди що квитки починають продавати за 20 днів,
Тобто сьогодні на 5 серпня, але в додатку пише що на 6 вже все продано. На гарячій лінії і в додатку пише що продаж з 9 години, але вчора моніторила щохвилини і з 9 до 13 ніяких квитків не було ще, продажу не було. То коли їх продали ? Створила сповіщення в додатку , що має попередити коли надійдуть в продаж, але ж то Укрзалізниця, нічого не спрацювало . Як купити ті квитки? Бо я вже в істериці, квитки Перемишль Прага купила , а Львів - Перемишль якийсь ще той квест
Свята• 17 июля 2024
Я мониторила 2 недели и поняла:
Время открытия продаж- любое. Чаще всего за 20 дней, но бывает 19, а бывает и 22 дня.
Но сообщение мне таки пришло

автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляСвята
Я мониторила 2 недели и поняла:
Но сообщение мне таки пришло
І ви купили ті квитки? Через додаток ? Блін я вже навіть не знаю коли і як то зробити
Свята• 17 июля 2024
За 20 дней то это сегодня открылось на 6 августа
Свята• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Вот на момент появления билетов у меня все пере игралось и я уже не покупала
Свята• 17 июля 2024
Со Львова до пшемышля рукой подать, едете автобусом или на пеший переход
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляСвята
Так, але всюди пише і на гарячій лінії що відкривають продаж в 9 годині ранку.
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляСвята
Я не знаю як там вже діставатись до жд вокзалу в перемишлі ніколи так не ходила , але бачу якщо не куплю то прийдеться
Mirinda78• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Так ще 9-ти немає
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляMirinda78
Так ще 9-ти немає
А квитки вже продані

Mirinda78• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
А квитки вже продані
Не продані, це ще не поступили до продажу. Чекаємо 9.00
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляMirinda78
Вчора 5 числа вже були розпродані, тобто 6 мали відкрити сьогодні в 9 ранку, а їх вже продали
Менее Более• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Там маршрутка с Медыки регулярно, вообще ничего сложного. Идите на переход Шегини-Медыка. Можно ещё фликсбас например заранее купить с Медыки на Перемышль
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляМенее Более
Автобуси довго на кордоні стоять, тому й вибрала поїзд, то їду ш дітьми і мені так простіше
Менее Более• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Я имела в виду пеший Шегини-Медыка на случай, если поезд не словите. Автобусом нафиг
Mirinda78• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Ще раз автор, чекайте 9.00, вони не продані, просто ще не активні і вчора були не активні. В 9.00 будете говорити про продані, поки чекаємо
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляМенее Более
То вже наостанок, якщо нічого не куплю то так і буде. А на пішому довго стоять люди? Також автобус доводить до кордону ?
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляMirinda78
Продані
Менее Более• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
На пешем с детьми/инвалидами/для беременных есть отдельная очередь, то есть вы можете пойти в нее, а не общую. У меня всегда занимало 40минут-час пройти его. Ещё важно не попасть в пересменку, тогда час придется ждать. Вечером это вроде с 8 до 9 по украинскому времени, про утро не знаю. Возле ЖД вокзала во Львове можно сесть в автобус до Шегини, высаживает не прям под переходом, а ну метрах в 200 может от него, в общем немного там пройти
Хлопаю ресницами• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Продані
Вы не правы, сегодня открытие продаж на 5 или 6

No problems• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Не звертайте увагу на те, що пишуть ’все продано’, вони потім відкриють о 9. З 9:00 постійно оновлюйте.
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляNo problems
Мені треба на 8, я просто моніторю щоб знати що і як, і вже кілька днів ніяк не пораду на квитки що є
No problems• 17 июля 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні!
То вони чомусь так пишуть! Я теж піймалась, з іншим поїздом, правда. Теж було написано ’хтось викупив всі квитки,’, а о 8 відкрили продаж
75В• 17 июля 2024
Купите еще. Или там еще есть кнопочка отследить и автоматическая покупка билета
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляNo problems
Ні!
Дякую. Надіюсь
Техпаспорт на медузу• 17 июля 2024
Автор, цей потяг формується у Львові? Якщо ні, то спробуйте ввести попередню невелику станцію, я так не могла купити квитки з Тернополя до Перемишля, а з Підволочиська були
Тішуся неперетішуся• 17 июля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Отож, у мене зараз є в застосунку квитки 5 серпня
Напевно на 6 ще не відкрився продаж
А Ви автор послухали поради не купляти єдиний квиток на реджіо?)
автор 66сезон666серия • 17 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Напевно на 6 ще не відкрився продаж
Я минулого року купляла мені повезло що прийшли всі квитки в одну сторону, в іншу я вже купляла порізно. Так не переживаєш чи прийдуть квитки чи ні. Відповідно цього року так же роблю.
Бо ну його лишитись без квитків за півдня до відправки . Я люблю коли все сплановано
Цикавенная• 17 июля 2024
В 8 утра появляются билеты, покупала на Перемышль много раз.
Кидстаффовка• 17 июля 2024
Ответ дляЦикавенная
нет,
с 8,00 по Украине продажа
с 9,00 зарубежніе направления.