Червона калина• 17 июля 2024

Потребую Вашої допомоги

Доброго дня,шановна спільнота! Я ВПО з Запорізької області. Наразі я з дитиною знаходимося у дуже складному становищі. Сподіваюся, що це тимчасово і мені вдасться налагодити ситуацію. Але на даний час потрібно якось вижити. Дуже потребую Вашої допомоги! За фахом я дипломований психолог (практична психологія, рівень магістра). Маю досвід роботи з дітьми, в тому числі ООП та їх родинами, кризові стани, пошук себе, робота з самооцінкою, стосунки і т.д. Я б могла проводити консультації онлайн за невисоку вартість. Наразі ситуація дійсно критична у фінансовому плані. Буду дуже вдячна Вам за звернення і допомогу!
ЛенаА• 17 июля 2024
А где вы находитесь? В каком городе сейчас?
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляЛенаА
Проживаю у селі у Вінницькій області
ЛенаА• 17 июля 2024
Ответ для Червона калина
Проживаю у селі у Вінницькій області
Я часто вижу в чатах для впо, что есть вакансии психологов в различных фондах помощи и реабилитации и для детей, и для взрослых. Если вы с опытом, то ваша специальность очень востребована сейчас
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляЛенаА
Так дійсно з професією мені пощастило. Наразі виявилася потрібна у нашому суспільстві. Передивилася інтернет у пошуку вакансій онлайн, знайшла декілька і чекаю відповіді. Але, нажаль, часу чекати особливо немає і треба діяти. Вирішила написати і тут. Може і мені вдасться знайти допомогу і сама зможу допомогти комусь, хто немає багато коштів на психологічні послуги
ЛенаА• 17 июля 2024
Ответ для Червона калина
Желаю вам удачи
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляЛенаА
Желаю вам удачи
Дякую
Tanya_Krivets• 17 июля 2024
Скільки років дитині? може чимось зможемо допомогти
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляTanya_Krivets
Дитині 10 років. Наразі для мене гостро стоїть питання підготовки до школи та закупівля необхідної канцелярії.
Д_О_Н_Я• 17 июля 2024
Напишіть в особисті адресу
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляTanya_Krivets
Також маємо проблеми з зором, які коригуються лише лінзами, при тому що неймовірна спека постійно потрібні зволожуючий краплі та розчин
Tanya_Krivets• 17 июля 2024
Напишіть в особисті адресу. А також зріст дитини і що вона любить
T_Sp• 17 июля 2024
Ми зараз наймаємо психологів на зп від 20к у житомирській та равненській обл, є допомога з житлом. Ви готова працювати чи лише гроші треба?
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляT_Sp
Доброго дня! Переїзд саме зараз не розглядаю так як планую влаштовуватись на цьому місці і вже працюю над вирішенням цього питання( працевлаштування і т.д.) Наразі шукаю для себе можливість працювати онлайн, щоб скоріше стати на ноги. Якщо є така можливість готова до співпраці в онлайн форматі. Досвід роботи, відповідна освіта та бажання працювати - це все в мене є!)
T_Sp• 17 июля 2024
Ответ для Червона калина
Онлайн нема варіанту, якщо працюєте над можливістю працевлаштування, значить, матимете фінанси на свої потреби
автор Червона калина • 17 июля 2024
Ответ дляT_Sp
Так, я вірю й знаю, що труднощі тимчасові. Просто перший час дуже важко, але треба якось рухатися та жити. Дякую за пропозицію, бажаю успіхів у пошуку фахівців!