Тектологиня 80lv• 17 июля 2024
Чи існує годинник із сімкою?
З окремою сімкартою, а не той, що просто дублює інформацію з телефона?
І бажано, щоб ще WiFi можна було підʼєднати?
Чи такого не існує?
західний_діалект• 17 июля 2024
Є, погугліть. І у самсунга, і у епл, і у ще деяких, типу амезін фіт. Шукайте
Щастя-здоровля• 17 июля 2024
Да, есть. Для них нужна дублирующая симка, не каждый оператор такую делает.
Айболитная• 17 июля 2024
Тектологиня 80lv
• 17 июля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Ні в самсунга, ні в епл немає фізичної сімки.
Вони підтримують есім, але і досі не сертифіковані.
Айболитная• 17 июля 2024
Функціонально був ідеальний навіть для дорослої людини, але виробник/торгова марка - росія, до нього вже й зарядного на купиш. Брали в Водафон із картою - Еларі раунд 4 G.В продажу ще зустрічаються нові.
Попадалочка• 18 июля 2024
Звичайно, в еппл вотч 9 є есім. Замовляється в оператора. Не знаю, чи в Україні оператори дають таку можл
Тектологиня 80lv
• 19 июля 2024
Ответ дляПопадалочка
Годинники в Україні не сертифіковані під есім.
В мене саме 9 Apple і в оператора розводять руками.
А мені треба щоб якщо не буде телефону, був звʼязок на годиннику.