Я на хвилинку• 18 июля 2024
Как использовать монеты Аliexpress
Насобирала кучу монет, 5 тыс, и что с ними теперь делать? Или они ни на что не влияют ?
лллллллллллллл• 18 июля 2024
Сьогодні обміняли там є кнопка обміняти і автоматично знижка на товар підтягнулась.. це якщо ви про долари ті що за евро 2024 давались
Я на хвилинку
• 18 июля 2024
Ответ дляНиколай-b526
они автоматом подтянуться при покупке на скидку....
То есть делать ничего не надо? Тогда супер 👍 А это какой-то процент монетами списывается? На всю сумму ж нельзя купить за монеты, правильно?
Не танцую- но пою• 18 июля 2024
На головній сторінці клікніть на слово Монети, потім Заробити більше монет, і шукайте ’Переглянути Суперзнижки’.
Чим більше у вас монет, тим більші будуть знижки. В мене монет небагато, то мені пропонують 25-30% знижки. Чоловік назбирав багато, у нього знижки і по 70% є, купляє за копійки. Але незручно, що в цьому розділі немає пошуку, треба гортати
Я на хвилинку
• 18 июля 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую
Залатавая• 18 июля 2024
Зайдите в раздел монеты, там есть поиск, ищите нужные товары, есть скидки у меня лично до 50 процентов, больше редко