Christ1na• Изменено вчера в 07:24

Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?

По слідам топової теми про чому в українців така доля.
Зробіть вибір:
вже голосів: 464
Так
Ні
Не голосувала за нього
shariat• вчера в 15:02
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хто вам сказав таку дурню? Ну, проаналізуйте ж самі, всі заяви пуйла, з 2008 року починаючи. Напад був неминучим.Готувався роками.
Але щоб Європа не рипалась , годуючись раша енергоносіями, треба було збудувати північний потік -2, і за Порошенка його і збудували на 90%.

Більшість проголосувала проти Порошенка, і правильно зробила.

Зеленсткому пропонували здати Україну частинами чи повністю тоді в Парижі. Але ліліпутін прорахувався, отримав відмову. З того часу почалася інфокампанія проти Зеленського як на рф, так і всередині через консерв пуйла і просто продажних
Матеріаом, які знайшли при обшуку в будинку Медведчука свідчать про те, що рішення про бліц-кріг було прийнято в 21 році, на основі матеріалів про настрої суспільства, низьких рейтингів влади і відкату по питянням нац.оборони. Про це купа інфи.

shariat• вчера в 15:05
Ответ дляklaraneill
так кто, народ что ли?
Обрана народом на чесних виборах влада
shariat• вчера в 15:06
Ответ дляМиззери
Ну повелись
Аналогия как мужчина женщине обещает с ним счастливый брак и ведет себя мило а после свадьбы начинает избивать и бухать , винить в этом женщину ?
Если б он сразу бухал и избивал то женщина виновата , да , знала но что шла
Как украинцы могли знать что Зеленский тиран , диктатор и настолько жадный к власти ? Никак
Стоматолога, педіатра дитині, та перукаря довше обирають і думають, ніж українці президента на виборах в 19 році
shariat• вчера в 15:12
Ответ дляРеверанс
Потрохи ваші нікому не цікаві.
Ідіоти вибрали собі ідіота-президента. Який все свідоме життя пропрацював на москві і весь час глузував з України й українців.
17 квітня 2014 року в Горлівці був викрадений, а потім жорстоко закатований депутат міськради Володимир Рибак.
Він був одним з небагатьох, хто не приховував своєї проукраїнської позиції та активно виступав проти захоплення міста проросійськими силами.
У ті ж дні, у захопленій ДНРівцями Горлівці, зі своєю квартальною клікою виступав майбутній Лідер Всесвіту Зеленський і заявляв, «что мы любим российский народ, потому что мы один народ…»
Кого ви обрали президентом, «розумахи»??

Ще й під час наступу росіян в 2014 році Зеленський закликав не до об єднання українців, а навпаки ’качать власть’. І свої 4 повістки порвав на сцені прилюдно.
Да, виходить він ’должен толька мамє і папє’, а зараз тцк волочить всіх. Чи можуть громадяни послідувати його прикладу і рвати повістки?
Поганий Порох зразу зробив звилі мобілізації, ротації і мобілізовані служили 1 рік, хороший Зеля хоч би після 5 років демобілізував
julia_kid• вчера в 15:11
Ответ дляGarnoKvit
Зрозуміли. Але не скажуть про це. Ніхто не любить визнавати свої помилки.
А было из чего выбирать ? Или вы думаете что у другого был бы другой сценарий ? Он просто лицо .
shariat• вчера в 15:11
Ответ дляРеверанс
’Мудрий нарід’свідомо голосував за ’рускій мір’,а не те що вони нині скиглять ’нас обманулі’.Адже зегнида ніколи не приховував ,що він москальський блазень ,а Україну щиро зневажає і ненавидить.
Правда в очі коле просто зараз багатьом
shariat• вчера в 15:13
Ответ дляjulia_kid
Зручно так думати, щоб зняти з себе відповідальність за жахливе сьогодення

julia_kid• вчера в 15:15
Ответ дляshariat
Зручно вам , обвинять обычных людей в том что твориться сейчас , это сценарий .
А вы то за мову , то за выбор - погрозетесь. ..
Заздрість то погано• вчера в 15:17
такая святая наивность, есть люди повыше, которые все решают. Совершенно не важно кто бы выиграл. Другое дело разбираться кто с кем дружит, но этого никто знать не может, все скрыто. встречи под землей
Мама Никитки-2• вчера в 15:19
ШонтА бАльшой прОцент не голосовавших))
БойоваПташкаКолібрі• вчера в 15:20
Ответ дляChrist1na
Ющенка зараз вважають одним з найкращим президентом. А про яника згідна
Так Ющ и сдал дальше нас с вами Яныку.
Намайданили в 2003- получили Юща, а дальше по накатаной.
Маска-0b9f• вчера в 15:35
Ответ дляМиззери
Может и так
Но до этого надо учесть что много раз разочаровались в проф хирургах
Но при проф хирургах были живы и относительно здоровы.
shariat• вчера в 15:40
Ответ дляjulia_kid
Що значить зручно? Жити в прифронтовій області, ні дня без тривог, це геть не зручно. А винна влада і ті, хто привів до влади неуків, блазнів, популістів і брехунів. Коже, хто віддав голос за Зелю та Слуг, мають на собі частку відповідальності. І мова ні до чого зараз
автор Christ1na • вчера в 15:44
Ответ дляРеверанс
Отут він був справжній, як його взагалі до виборів допустили? Порох програв інформаційну політику
автор Christ1na • вчера в 15:46
Ответ дляМоpгана
А ви, автор, зрозуміли, коли наголосували нам яника?)
Я за якика ніколи не голосувала, як в вся моя сім´я
автор Christ1na • вчера в 15:48
Ответ дляLeka_Leka
то есть Зеленский на Украину напал?)
Питання від електорату) ви не розумієте як сталося що у нас повноМАСШТАБНА? Хтось напав, а хтось про@в захист. На що народ міг в цьому випадку повпливати?
Решка7777• вчера в 15:50
Ответ дляChrist1na
Так, це правда, нажаль. Але головне, що зрозуміли і зробили якісь адекватні висновки.
а что вы этим пониманием ..ну поняли, а дальше..продолжаем с пониманием(
И вы сильно неправы , народ хочет повышения цен на мясо, Микоян
автор Christ1na • вчера в 15:51
Ответ дляshariat
100%
Реверанс• вчера в 15:55
Ответ дляLeka_Leka
то есть Зеленский на Украину напал?)
Тільки підготував до нападу путіна.
Вони цн разом зробили.
І двушечка чогось не на Багами поїхала.А в москву до спільників.

Реверанс• вчера в 15:58
Ответ дляjulia_kid
Ліцо Зеленського добре путіну допомогло.
Знищило аеророзвідку. Закрило оборонні програми. Розформувало боездатні частини.
Реверанс• вчера в 16:01
Ответ дляМаска-0b9f
Настільки Порошенко зачистив Донбас, що попри розмови про громадянську війну, путіну довелося зняти маски. Застосувати ракетні удари по Україні, ввести псковських десантників і так далі..
Реверанс• вчера в 16:03
Ответ дляChrist1na
Порох недооцінив дебілізацію населення і відсутність самозбереження.
Повірив в свідомий розумний вибір і програв..
Московському квн-щику і Сватам,які радісно спіівали з єкрану про адіннарот.
Ола15К• вчера в 16:06
Лучше бы Янык был,да? Уже бы рубли считали
Алиса Куклачёва• вчера в 16:07
Ответ дляМаска-0b9f
Любой профессиональный политик, имеющий опыт и международные связи.И также представляющий,что такое государство,как оно функционирует и управляется.
То есть моральные качества не учитываются?
Маска-0b9f• вчера в 16:09
Ответ дляАлиса Куклачёва
40 млн избирателей понятия не имеют о моральных качествах кандидатов в президенты.Это невозможно.
Argesha• вчера в 16:12
Він нас ошукав взагалі-то. Голосували ми за людину, що протилежні тези вимовляла.
Я позначила: ’Так’, але винною себе не вважаю.
А хтось знав напевне, що херпіду перекуплять брити?
Реверанс• вчера в 16:12
Ответ дляАлиса Куклачёва
Моральні качества Зеленського
Argesha• вчера в 16:13
Ответ дляjulia_kid
Так, у другому турі вибирати було ні з кого. Там реально й не дуже важливо було, хтоб виграв. В першому, звісно, голосували за Бойка
Argesha• вчера в 16:14
Ответ дляРеверанс
Безумовно. Свідомо.
Так, обманули.
Argesha• вчера в 16:17
Ответ дляОла15К
Так. Були б живі, здорові, без ракет над головами.